Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt elhiszitek, hogy Rózsa...

Ezt elhiszitek, hogy Rózsa Györgynek anno megvolt Kylie Minogue?

Figyelt kérdés

[link]


„Igen, a főpróba estéjén együtt voltam Kylie-val. Ő kért meg rá, hogy egy kicsit körülnézhessen a számára ismeretlen Budapesten. Napszemüveg, kendő – nem ismerte fel senki az est homályában. Séta a Várban, esti panoráma a Halászbástyáról, a Gellért-hegyről, séta a Duna-parton… A többiről úriember nem beszél. Most már mindent tudnak”



#zene #Kylie Minogue #TV #rózsagyörgy
2020. jún. 6. 05:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már.
2020. jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Gyuri is mindig a hódításairól beszél,akárcsak a Dévényi.Ebben a korban már szenilis az ember,rosszul emlékeznek.
2020. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nem. Elhiszem, hogy Rózsa Gyuri szívesen megdöntötte volna Kylie-t, ez teljesen rendben is van, mert a kisasszony már akkor is nagyon jól nézett ki (sőt, tulajdonképpen 30 éve folyamatosan). De egyrészt a mi Gyurkánk sosem volt az a kimondott Adonisz, másrészt Kylie már akkor is sokkal nagyobb kaliberek közül válogathatott, ha épp egyéjszakás kalandra vágyott egy véletlenszerűen kiválasztott európai nagyvárosban.
2020. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nem lehet, hogy csak irigyek vagytok Rá? Akkor szerintetek, hogy zárulhatott, az a Rendszerváltás utáni este nekik?


azt meg kell hagyni, hogy anno Kylie anno a Street Fighter-ben szerepelt Van Damme-al, és úgy tudom neki többször is megvolt, ő utána tényleg meghökkentő lenne egy ilyen váltás, viszont nekem egy talpig úriember alkatnak tűnik Gyuri és ez elég kicsinyes lenne, hogy egy meg nem történt esetet így állít be

2020. jún. 6. 07:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mondta, hogy megdöntötte (a gatyáját is leperelnék).

2. El akarja adni a könyvét.

2020. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
81%
Lehet, hogy neked talpig úriember alkatnak tűnik Rózsa Gyuri, ezzel nem vitatkozom. De egy talpig úriember nem kérkedik az egyéjszakás kalandjaival, főleg nem azokból az időkből, mikor éppen házas volt. Szóval lehet, hogy a látszat ellenére mégsem úriember, akkor meg belefér némi gazemberkedés, hogy jobban fogyjon a könyv.
2020. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 qkker1 ***** válasza:
100%
Homályos célzást tett a vágyálmára -dugta volna mint a lopott biciklit- de csak éhes makkal disznókat álmodott!
2020. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem összevissza beszél. Mondani bármit lehet, aztán ráfoghatja hogy Kylie max nem emlékszik rá. Az igazság meg valószínűleg az hogy közük nem volt egymáshoz soha.

Mondani én is mondhatom hogy megvolt pl. Scarlett Johansson, meg jó is volna, de az igazsághoz köze nincs. Szerintem Gyuri bácsi is félrebeszél.

2020. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez az ember beszél egyáltalán angolul?
2020. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Emlékszem arra a műsorra amiben Kylie a vendége volt. Gyurka kiguvatt szemekkel, nyálcsöppögtetve nézte az énekesnőt. Nos ez igen valószínűtlen esemény lenne, ha elöző este már megdőntőte volna.


El kell adnia a könyvét.

2020. jún. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!