Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » EZ HIHETETLEN! Egy oldalon 7...

EZ HIHETETLEN! Egy oldalon 7 db Adam Lambert kérdést számoltam össze. +selena Gomez+Ian somerhalder. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen kár,h az igazi tehetségeket már nem nagyon futtasák...Csak a kis Jusztin,meg Ratyi Gaga Pfff...Bevallom Gagát az elején szerettem,de már....brrr utálom!!!!
2010. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tény, hogy nincs még egy ember a világon, aki ennyire szeretné őket, mint én!!!!! :) <33
2010. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ian sommerhalder tehhetséges szinész
2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Most az téged miért zavar? Híresek és az emberek kíváncsiak rájuk. Amúgy Ian tehetséges színész,Adam pedig fantasztikus énekes. Selena még kislány,de nincs vele bajom,még elénekelget egy-két évig aztán rájön hogy nem neki való.:D

Amúgy nem tudom hogy lehet összehasonlítani Justin Biebert Michael Jacksonnal,vagy akár Adam Lambert-tel... Justin tehetségtelen kis hülye,nem tudom mit lehet rajta szeretni.

Adamről pedig még sokat fogunk hallani,ha nem hagyja hogy a hírnév elvegye az eszét.Kár lenne érte,mert nagy jövő áll előtte.

2010. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na azért álljunk meg egy percre! nézted az american idolt? nem,akkor nem tudod adam lambert mennyire tehetséges.Nagyon jó justin egy rohadt nagy szar de Adam tehetséges
2010. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van! Én sem nagyon értem mi bajod ezzel gondolom igazából fogalmad sincs hogy például hogy lett ennyire híres Adam Lambert és hasonló... De először nézz utána azoknak az embereknek akiket leszólsz aztán csak utána! Egyébként is fogadjuk már el hogy nem maradnak mindig ugyanazok a legjobbak!
2010. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ian jó szinész.Nem a Vámpírnaplókban láttam először hanem a Lost-ban az meg nem gyerekműsor.

Biebert meg Gomezt kinem állhatom mert hülye tinisztárok akiknek nincs is jó hangjuk.

Adam Lambertel talán megbarátkoznék.Nem rajongok érte,de 1-2jó száma van.

2010. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Adam Lambert azért többet tud, mint egy Justin Bieber. De kb. 4 dalát ismerem csak. Egyébként meg azt, hogy majd idővel kiderül, ki volt múló tehetség. hadd keressenek rá. Igazából nem értek ezzel egyet, hogy a világ hová fejlődik, mert a '80-as években, vagy korábban is voltak ilyen énekesek, csak épp az, hogy senki nem emlékszik rájuk, mert ugyanolyan gagyik voltak. Amúgy van pár poszterem a 80-as évekből, bon jovisok, ha tudnátok, hogy hány olyan van, amelynek a hátoldalán ilyen akkori Justin Bieberek vannak. Voltak ezek mindig is, majd eltűnnek.
2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!