Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én érzem úgy, hogy Demi...

Csak én érzem úgy, hogy Demi Lovato és Max Ehrich kapcsolatából semmi jó nem lesz?

Figyelt kérdés

Rettentően antipatikus a srác. Felsorolnék pár dolgot róla:

-Demi sokáig nem akarta a kapcsolatukat publikussá tenni, de Max direkt kitett instastorykat, vagy liveokban véletlennek beálcázva megmutatta Demit

-Volt ez a Twitter dráma még áprilisban, amit egy Selena Gomez fan kreált Demi ellen, és Max végig követte twitteren ezt a fant és rengeteg másik Demit szidó Selena fant is

-Hosszú évek óta Selena fan, ami egyáltalán nem lenne baj, ha a régen Selenának írt dalait most nem úgy postolná, mintha Deminek készültek volna

-Pár hete mikor pár paparazzi lekapta őket Max levette a maszkot és belemosolygott a kamerába, hogy lássák hogy ő az aki Demivel van, miközben Demi próbálta eltakarni az arcát, arról nem is beszélve, hogy Demi a súlyosan veszélyeztetett kategóriában van, így mellette különösen fontos maszkot viselni a vírus miatt

-Pár perccel azután, hogy Demi egy videóinterjúban elmondta, hogy nem szeretné ha bárki is tudná, hogy most hol vannak Max kirakott két képet instán és mindkettőnél megjelölte a helyszínt

-Max managere történesen Perez Hilton egyik legjobb barátja, és Perez Hilton az, aki rendszeresen valótlan és undorító pletykákat terjeszt Demiről, minősíthetetlen stílusban beszél róla és rendszeresen támadja


Nagyon rossz megérzésem van az egésszel kapcsolatban, mert a srácnak egyértelműen csak a figyelem kell és egy clout chaser.

Más is érez így?


(Minden olyan Selenator, aki csak Demit szidni jönne kíméljen meg légyszi, senkinek nincs szüksége a mocskolódásotokra.)



#kapcsolat #Demi Lovato #Max Ehrich #Clout chaser
2020. jún. 20. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen,csak te 🤭
2020. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Teljesen felesleges volt, és semmilyen hozzáadott értéket nem tartalmazott. Megkérlek a továbbiakban mást traktálj. Előre is köszönöm!

2020. jún. 20. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
A válasz annyira volt felesleges,mint maga a kérdés .
2020. jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Több millió felesleges kérdés van még itt. Engem érdekel mások mit gondolnak, és lehetséges, hogy mást is érdekel a téma.
2020. jún. 21. 08:24
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem azért kedves Kérdező, de feltettél egy eldöntendő kérdést, amire igen vagy nem a válasz. Ráadásul a válasz alapja az egyén saját "megérzése".
2020. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az alapja igazságszerint több tárgyi, hangi és képi bizonyíték, amiből a teljesen jogos megérzésem adódik. Ha téged nem érdekel a téma, és nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor nem is kell. Ennyi.
2020. jún. 25. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

gratulálok, jó volt a megérzésed

2020. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól a pillanattól éreztem, hogy legelőször ránéztem erre az emberre.
2020. szept. 27. 09:14
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
ámen (múlt időben)
2020. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lett
2020. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!