Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Vinkovics Ádámmal...

Mi történt Vinkovics Ádámmal (vká vlog)? Csak a régi videóit látom, többnyire gyűjtőcsatornán vannak fent.

Figyelt kérdés
Mi volt a legutolsó publikus videója? Nagyon hiányzik ez a gyöngyszem. Sajnos azt tudom, hogy valami benne is megváltozott, mint Molnár Krisztiánban, és ha csinál is videókat, az már nem olyan vicces, mint a régiek.

2020. jún. 23. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Gondolom a szülei letiltották a videózásról, mert túl sok volt a balhé.
2020. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

a tökfőzelék az elég aha az jólesz


most tért vissza most vett egy félmilliós! telefont xDD


ő szerinte megérte:DD

2020. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Lol most látom, hogy tényleg van egy új csatornája Vinkovics Ádám néven 5 videóval.
2020. jún. 24. 09:43
 4/51 anonim ***** válasza:
ugye mennyire ésszerű döntés volt ilyen telefont vennie?
2020. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nézd, én őszintén sajnálom ezt a gyereket. Pont olyan idős vagyok mint ő, hasonlóan remete életmódot folytatok, de ennyire nem vagyok hogy is mondjam...Buta. Ez amit ő csinál, ez butaság. Amit megkeres nehéz fizikai munkával kis pénzt, egyből márkás cuccokra meg tech kütyükre költi. Ez a tipikus szegény ember definíciója. Nem tudom hogy megy pontosan, de tudod azt az illusztrációt, amikor mutatja a gazdag embert, egyszerű olcsó ruhákban, aztán mellette a szegény embert, drága márkás cuccokban. Neki ez a feltűnési viszketegsége van. Próbálja elhitetni magának és nekünk is, hogy ő igen is gazdag, ő is nagy valaki, elért nagy dolgokat, közben meg tudjuk, hogy egy végtelenül szerencsétlen és magányos emberről van szó, akiben el van nyomva egy csomó frusztráció. Ki akart menni az amcsikhoz, mert ő azt látta filmekben, hogy ott milyen jó minden. Hát alapból nem filmből indulunk ki. Szóval...Sajnálni való ember, egy dolog miatt nem tudok teljesen együttérezni vele, mégpedig az arrogáns megnyilvánulásai miatt. Talán most nem úgy beszél, de a kezdetekben nagyon nagy volt a csipája.
2020. jún. 25. 00:49
 6/51 anonim ***** válasza:
egyetértek, de én nem tudom sajnálni már a sokadik idióta döntés után még kész szerencse hogy ilyen kis egyszerű mert ha túlgondolná a dolgokat abba bele lehetne örülni, eközben van egy kicsi értelmes oldala is most a kilátóban sorra sorolta hogy mi hol található
2020. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

@00:49


Szerintem pont hogy nem akarja mutatni hogy gazdag, mert nyilvánvalóan nem az. Csak az ő szociokulturális környezetében ezek a legnagyobb sikerek amiket el lehet érni az életben, hogy éppen volt pénz drága laptopra, meg prémium pálcikás jégkrémre.

2020. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Pár napja még azt hangoztatta, hogy őt nem érdekli ki mit gondol róla, a komment lehetőség is engedélyezve volt, most meg letiltotta. Mintha kezdődne megint minden elölről, a végén megint csatorna törlés lesz. Pedig jóval több pozitív(nak látszó) komment érkezett újabban, mint negatív.
2020. jún. 28. 09:09
 9/51 anonim ***** válasza:
csak ugy engedte a kommenteket hogy előtte ellenőrizte, nálam most is vannak kommentek
2020. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Most megint engedélyezte, de mikor írtam ide, akkor még le voltak tiltva.
2020. jún. 28. 23:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!