Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsozeatya tetováló szalonos...

Zsozeatya tetováló szalonos videója meg van valahol vágatlanul?

2020. jún. 27. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adás Twitchen ment ,ezt a Twitch már rég eltávolította. Ott ez a szokás néhány hónapig fent van ,utána ha nem archíválja hosszú távra a tulaj ,akkor letörlődik.
2020. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Basszus de sajnálom! Olyan jó ízűt nevettem rajta, ami nálam már rég nem volt jellemző. Már megszámolni sem tudom hányszor néztem újra, de még mindig könnyesre röhögöm magamat rajta.


Én amúgy a magam részéről tisztelem Zsizit, mert alapvetően egy full normális és rendes ember. Persze van egy ilyen "proli szintű" stílusa, de talán azért is jön át nekem az általa közvetített "trágár" humor, mert én is ebben élek és bele tudom élni magam - független attól, hogy jómagam (akárcsak Zsozé) a valóságban nem vagyok ilyen.


Kérdésem az, hogy ha esetleg fel tudnám venni vele a kapcsolatot, akkor volna-e esélyem arra, hogy elkérjem tőle a teljes felvételt (amennyiben megvan neki)?

2020. júl. 1. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Régen is és talán most is aki nem prüd azon a viccen nevet a legjobban ,amiben vannak trágár szavak,esetleg jobban élvezhető egy régi film is ,hogy ha érzed rajta ,hogy ott és akkor ki van mondva ,ami szívből jönne és nem úgy van szinkronizálva ,hogy Pistike meg ne hallja. Nyilván azért néha erős amit tol,de ha valaki ezt full komolyan veszi,mintha komolyan tolná,akkor az meg is érdemli...ez egy jól bejáratott szerep,akik régóta követik tudják ,hogy Zsozéatya civil és videós többé-kevésbé két külön személyiség.

Visszatérve nem hinném ,hogy lementette őt az ilyen dolgok nem szokták érdekelni,nem hinném, hogy elsőbbséget élvezett volna ez a felvétel nála.Mondanám ,hogy klippket találhatnál ,de mivel se névre ,se időpontra nem lehet keresni így meg van lőve az egész.

2020. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Ezen az oldalon tudsz váltogatni fent középen ,hogy melyik évet nézed,talál találhatsz még klippeket belőle.

[link]

2020. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Visszatérve nem hinném ,hogy lementette őt az ilyen dolgok nem szokták érdekelni,nem hinném, hogy elsőbbséget élvezett volna ez a felvétel nála."


Kár, minden esetre köszönöm, ezt tudva legalább nem kell felesleges köröket fussak.


Ami a linket illeti, azon igazából olyan megvágott videók vannak, amiket már föltöltöttek a youtube-ra egy párszor (részüket már láttam is).


Egyébként Zsozéra visszatérve így a végére, én különösen azt csípem benne, hogy olyan jóízűen és kitőrően tud nevetni, hogy mindegy mi a poén, az aki őt nézi az együtt nevet ővele. :)

2020. júl. 2. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen! 🤣
2020. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem megvan, feltettem anno magamnak youtubera, de csak privátban engedi mert tele van jogvédett zenével.
2020. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!