Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth gabi vélemények?

Tóth gabi vélemények?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Undorító paraszt pics.
2020. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából nekem is az, mai az elsőnek.
2020. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
A médiában látva rögtön lejön róla pár jelző (ripacs, pózer, műanyag stb), de mivel sohasem beszéltem vele, nem állítom, hogy tényleg ilyen. Abban biztos vagyok, hogy felvett magára valamiféle álarcot, meg talán az is feledésbe merült, hogy honnan jött. Lehet élőben (négy szem közt) kellemes csalódás lenne.
2020. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
😵😵😵
2020. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy lehet lepontozni egy olyan választ ami.vélemény, csak azért, mert nem utálkozik...gratulálok, gyk közösség!
2020. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

5


Nézd, véleményt kért a kérdező. Azt pedig az alapján mondhatunk, amit a TV-ben, neten látunk. Te meg olyanokat írsz, hogy hát élőben lehet, hogy normális. És? Egyrészt lehet bármennyire jófej valaki civilben, ha amúgy abból él, ha a médiában bohócot csinál magából, mert az ilyen így-is úgy-is alja ember. Másrészt meg ez nem vélemény, csak feltevés a részedről, aminek amúgy semmi alapja nincs.

2020. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szori, de azt nem én írtam, csak feltűnt, hogy le lett pontozva. De hogy minek... Egy véleményben lehet feltevés. Na mindegy.
2020. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 csocsi76 válasza:
100%
Gáz.
2020. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kriszpo ***** válasza:
100%

A nővére (aki még talán valamilyen szinten tehetséges) nyomdokaiba próbált lépni, de csak az árnyékában él. Kapott egy "kis" segítséget (ahogy sok zenés-táncos bohóc): benyomták a médiába, zeneiparba.

Amúgy nincs hangja, és a modora sem megnyerő. Nem mondanán nőiesnek.

Kérdezted. Leírtam. Őszintén. Persze, ettől még lehet másnak más a véleménye róla.

Szerencsére keveset nézek tévét, hallgatók rádiót és nem kell magamra erőltetnem ezeket a bohócokat.

2020. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kriszpo ***** válasza:
100%

Javítás:

Nem MONDANÁM nőiesnek.

Szerencsére keveset nézek tévét, HALLGATOK rádiót....

Bocs, elírtam...

2020. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!