Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mit fog bejelenten...

Szerintetek mit fog bejelenteni a One Direction 23.án?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan emberek akik szívesen beszélgetnek velem az 1D-ről? Ha visszatérnek akkor hosszú távra?

2020. júl. 6. 09:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, visszatérnek
Nem, nem jönnek vissza csak rövid időre
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
En örülnek, ha újra osszeallnanak
2020. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Akármennyire is szeretném, félek, hogy nem a visszatérést fogják bejelenteni. Talán csak egy titokban elkészült új szám lesz az, vagy talán mégis a visszatérés és minden ami vele együtt jár.

De miért is gondolom úgy, hogy a visszatérés nem lesz teljes?

Fogalmam sincs, hogy tudnák megoldani, hogy közben a szólókarierjük is teljes legyen. Persze amíg együtt vannak, félre tehetik a szólót, de mi van pl. a Harry Styles turnéval?

Viszont valószínűleg én nem értek ehhez és ők simán meg tudják oldani - na az lenne a lehető legjobb és kirepülnék a világból örömömben.

2020. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Hogy melegek.
2020. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés...

szerintem nem fognak összeállni egyenlőre, mert most pl Harry karriere nagyon megy és neki is és Louisnak is lesz jövőre is turnéja

én pl nagyon örülnék az Infinity videoklipnek, vagy egy unreleased számnak

de igazából az is boldoggá tenne, ha látnám őket együtt :(


kitartást nektek is <3

2020. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!