Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én kapok csak hányingert az...

Én kapok csak hányingert az insta sztárok “tökéletes” életétől?

Figyelt kérdés

Minden képen tökéletes életüket mutogatják, minden képen hibátlan a kinézetük. De ez egyszerűen lehetetlen. Hosszútávon ez borzasztó, mert hamis értékendet közvetít a felnövekvő generációknak. R’go nem kell tanulni, elég ha influencer vagy és tolod a posztokat arról, hogy milyen rózsaszín minden. Pedig egyszerűen ilyen nincs. A tiktok a másik hatalmas ökörség. Hova fajul a vilàg?!

Ja, és nem vagyok idős, viszont annak érzem magam amiért ezeket a dolgokat nagyon távol érzem magamtól.

28/N


2020. júl. 8. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én nem vagyok fent az instán, de pl. most Youtube-on láttam egy videót, ami kiakasztott. A kis ...csa úgy mesélgetett a plaszikai műtéteiről meg botoxáról, mintha a sarki boltba ugrott volna le. Oké, most még fiatal és szép, bár szerintem a tepsiszája gáz. De 30+ éves korára borzasztóan fog kinézni. És a sok kis buta tini megy majd utána, hiszen azt látják, hogy ez mennyire természetes dolog. Valóban természetes idegmérget fecskendeztetni az arcba, amitől mozgathatatlanná bénulnak le az arc izmai, és ami a hiedelmekkel ellentétben SOHA nem ürül ki a szervezetből.

Ami még gázabb, hogy elhiszik a fiatalok, hogy a tökéletes külső hozza majd meg a boldogságot, ami megint csak egy büdös nagy kamu.

Örülök, hogy nincs és nem is lesz gyerekem, ebben a világban csak lelkisérülteket lehet nevelni, vagy idiótákat. :(

2020. júl. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
8 óra munka után az ember rádöbben, hogy mekkora anyagi szakadék van a médiában dolgozók akik milliókat zsebelnek minden hónapban minimális munkával és sok szabadidővel és a normál ember között aki meg keres 130 ezret maximális munkával és kevés szabadidővel
2020. júl. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hollófernyiges ***** válasza:
90%
És tudjátok mivel keresnek ők milliókat? Azzal, hogy ti nézitek őket. Foglalkozzatok valami értelmes dologgal és mindenki jobban jár.
2020. júl. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Azért gondold végig, hogy te 28 évesen tiktok és insta influencereket nézel, hogy panaszkodhass róluk. Ez nem olyan, mint a facebook, hogy itt van 10+ éve, gimi/egyetem alatt regisztráltál, mert minden ismerős ott kommunikál és aak úgy ottragadtál. Tiktok nincs 3 éve és az insta is csak 4-5 éve vált relevánssá és tulajdonképpen semmire nem jó egyik sem.


Ami meg az első problémáját illeti, meg lehet oldani, csak ma már aktívnak és műszakilag felkészültnek kell lenned, hogy teljesíteni tudd a szülői kotelességeidet. Minden eszköz kínál szülői felügyelet módot, korlátozni lehet a gyerekeid hozzáféréaét olyan dolgokhoz, amik károsak az egészséges mentália fejlődésükre, és még olyan messzire sem kell elmenni, mint a szilikon völgyi tech CEO-k, akik nem adnak telefont a gyerekeik kezébe 14-16 éves korukig.

2020. júl. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Attól hogy tudok a létezésüktől nem nézem. Pont ez az, hogy nyomják a képembe mindenhol, barátok cikkekből linkek stb. Az egyik gimis exbarátnôm tiktokos videóját láttam csak, amit az egyetemről megmaradt barátnőm mutatott, aki közös ismerősünk. Röhögtünk rajta kínukban. De eszembe se jutott beregisztrálni egyikre sem
2020. júl. 8. 08:42
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

hollófernyiges

Valakinek nagyon szúrja szemét, hogy napi 4 óra munkával havi 2 milliót is lehet keresni Magyarországon egyeseknek...

2020. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te... en arra leszek kíváncsi, hogy x év múlva ezek az insta celebek miből fognak megelni? Érteni nem ertenek semmihez, csak a selfiezeshez, posztolashoz. Egyszer mindennek vége lesz... No de ez legyen az ő bajuk....
2020. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem....
2020. júl. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

28 éves lány vagyok, két helyen is dolgozom, hogy saját lakást tudjak venni. Jelenleg albérletben lakom.

A szomszédomban lakik egy elég menő influencer csaj. Kb. egyidősek vagyunk, de az életünk égés föld. Ő ezt a lakást saját pénzből vette, amit másfél év alatt keresett a YouTube videóiból.

Elgondolkodtató, hogy milyen világot élünk. És ne gondoljátok, hogy az irigység szól belőlem, mert nem cserélnék vele, nem szeretnék ennyire nyilvánosság előtt élni mint ő. Ráadásul úgy látom a magánélete rá is megy erre, mindig egyedül látom, senkije nincs. Ehhez képest a videóiban, meg az instáján úgy tűnik hogy pezsgő életet él, jön megy stb...

2020. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!