Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sezrintetek ki a legtúlértékel...

Sezrintetek ki a legtúlértékeltebb és legalulértékeltebb zenei előadó?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 17:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pia Mia nagyon alulértékelt. Csak azért mert Kylie Jenner barátnője senki nem veszi komolyan. Pedig hihetetlen jól tud énekelni élőben minden segítseg nélkül. Emellett táncolni is tud és úgy tud utána énekelni hogy nem fullad ki
2020. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%

Legtúlértékeltebb: Dua Lipa, Billy Eilish, Justin Bieber, Ariana Grande, hogy csak párat említsek. Abszolút 0 tehetségű, irritáló hangtalan pozőrök, mégis milliók olvadoznak értük.

A legalulértékeltebb az már nehezebb kérdés, talán pár metal együttes mint pl. a Stratovarius vagy a Sonata Arctica. Semmibe nincsenek nézve, mondhatni rétegzene, pedig zseniális a munkásságuk.

2020. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

A túlértékelt zenészeket kihagynám mert mindjárt jönnek a fanok és a megmondó emberek és megköveznek... :D



Alulértékeltből itt van néhány:


Joanna Jones: ismertebben Why Mona (az utóbbi egy társulás Unlike Pluto-val). Nagyon bírom a csajt, a hangja is valami eszméletlen.


Stephen: ő is nagyobb nézettségét érdemelne

2020. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs ilyen, mivel ez teljesen relatív, van akinek ez tetszik, van akinek meg az, ennyi. Max. olyan értelemben lehet túlértékelt valaki, ha úgy beszélnek róla, mint ha ő lenne az isten, ilyen Billie Eilish pl. Alulértékeltnek meg nem mondanák csak azért valakit, mert nem annyira ismert, pl. Enya, nem ismerik olyan sokan, mégis sokan szeretik ahhoz képest, nincs nagyon róla rossz véleményük az embereknek, most akkor ő alulértékelt?
2020. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Túlértékelt: G-Eazy,Justin Bieber (ő már eléggé visszaesett szerintem)

Alulértékelt: NF, Yearsandyears (tudom banda)

De ezek is csak példák

2020. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Pia Miának összesen egy számát ismerem, de jó hangja van, az tény. Az emberek nagyon előítéletesek, csak azért utálják,mert Kylie barátnője? Eleve nem értem, hogy Kylievel mi az emberek baja, mert egy nagyon aranyos lány, és jó anyuka is, elég csak felnézni a YouTube-csatornájára.


Justin Biebert én is utálom, szerintem is túlértékelt. Duát, Billiet, Arianát viszont szeretem, és Dua meg Ariana igen is tudnak énekelni (főleg Ariana). A Sonata Arcticáról hallottam már, de nem ismerem egy számukat se, de majd belehallgatok, meg majd a másik bandába is.


3., nyugodtan mondjad, én pl nem sértődök be.

A Why Monának is csak 1 zenéjét ismerem, az énekesnő hangja tényleg különleges.


Enyát ismerem, jól énekel a csaj


G-Eazyt nem hinném túlértékeltnek, Bieber az, bár kezd ez az őrület lecsengeni.

Y&Y-től ismerek számot, Olly hangja nagyon kellemes, NFről hallottam már.


Én is elmondom majd a véleményemet, de lehet, hogy pár embernek nem fog tetszeni, de ez van.

2020. júl. 13. 11:45
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Alulértékelt: NIve, James Lee, Amber Liu, Henry Lau stb. (ázsiai amerikaiak, többségük angolul zenél)


Túlértékelteket meg nem írnék, mert már leírták előttem. Az Antlantic Records valamint Scooter Braunnak nagy tehetsége van túlértékelni embereket, valamint a soundcloud rap emberi is hát.... mondjuk úgy, hogy ilyesmi kategória. Akiket előttem írtak popsztárok, akik kicsiknek zenélnek (JB, régen 1D stb, most B.E) Na ők nagyon :D

2020. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A soundcloud rap szerintem is túlértékelt...
2020. júl. 14. 11:53
 9/35 A kérdező kommentje:

Nos megírom most a véleményemet.


Freddie Mercury az egész Queenjével együtt: Tény, hogy jó hangja volt Freddienek, de az együtesnek nem minden száma volt olyan jó.

Lil Pump: Összvissz 2 db jó száma van, a többi hányadék, mégis őt hallgatja a sok fiatal.

Shawn Mendes: A zenéje nyálas, a hangja viszont jó, de nem kiemelkedően. Csak azért hallgatják, mert ,,jajj de cuki'', pedig nagyon átlagos.


Justin Bieber: Ezt azt hiszem, hogy nem kell részleteznem, de ő mostanság már nem annyira túlértékelt, inkább régen volt az.

Ke$ha: Gyenge Shakira copy, autotuneolt hanggal.

Taylor Swift: Nagyon unszimpatikus, a hangja átlag, mégis mindenki őt sztárolja.


Beatles, főleg Lennon és McCartney: Nem olyan jó a zenéjük szerintem, és a hangjuk nem egy nagy szám.

AC/DC: Ők is ,,hú, de menő" bandának vannak mondva. A számaik jók, de egy albumot pl ne tudnék végighallgatni tőlük.

6ix9ine: Egyes számai borzasztóak, de vannakk jó zenéi is. Nem olyan nagy szám, mint amilyennek be van állítva.

Madonna: Semmi hangja, nem olyan jó minden száma, mégis istenítik.


Michael Jackson: Egy legenda, abban egyetértek, szeretem a számait, de egyesek konkrétan istennek állítják be, pedig csak egy popsztár volt, aki nagyot alkotott.


Jennifer Lopez: Imádom a nőt, de a hangja nagyon átlag, és anyira nem szép, mint amilyennek be van állítva.

Ariana Grande: Jó hangja van, nagyon szeretem, de olyan, mint a sokadik többi popsztár, nem olyan nagy szám.

George Michael: Imádom, de szerintem közel sem olyan nagy énekes, mint amilyennek egyesek beállítják.

Billie Eilish: Egyik kedvencem, de be kell, hogy valljam, nagyon túlértékelt. Nem részletezném, hogy miért.


Aztán ott a sok tucatrapper, DJ, magyar, Lil G- meg Busta-szerű figurák, meg a reggaeton stílus is agyon van hypeolva.


David Bowiet imádom, bár ő külföldön túlértékelt, itthon viszont nagyon alulértékelt volt mindigis. Britney régen tülértékelt volt, most alulértékelt.


Nos, az alulértékelt sztárok szerintem:


YUNGBLUD: Nagyon jó hang, nagyon jól rappel, a dalai nem nyálasok, és mellesleg szép is szerintem.

Billy Idol: Nem vagyok fan, de a hangja nagyon jó. Pár számát ismerem, és nagyon jók, 2 kivételével. Fiatalon dögös volt.

Jess Glynne: Jó hangú nő, nagyon jó dalokkal

Panic! At The Disco, illetve Brendon Urie: Brendon hangja valami eszméletlen.

Troye Sivan

Ricky Martin

Shakira

Bon Jovi

Au/Ra

Nickelback

Demi Lovato

1D-tagok külön

Alec Benjamin

Twenty One Pilots

Tom Walker, Tom Odell, Tom Grennan

2020. júl. 30. 11:30
 10/35 A kérdező kommentje:

Meg hozzátenném még a túlértékeltekhez Enriquet és Ed Sheerant is.


Alulértékelthezmeg Adam Lambertet.

2020. júl. 31. 12:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!