Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Michael Jacksont soha nem...

Ha Michael Jacksont soha nem vádolták volna meg Pedofíliával akkor még lehet mindig élne?

Figyelt kérdés
Ha Michael Jackson 1993-ban és 2003-ban nem vádolták volna meg soha gyermek molesztálásal nem tették volna tönkre a karrierjét akkor lehet hogy nem ment volna tönkre az egészségügyi állapota és lehet hogy nem vonult volna vissza és még mindig élne és énekelne?

2019. márc. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár még élhetne, a stressz elég komoly egészségre kiható faktor. Jimmy Saville is csak 84 évesen halt meg, és a pénz-hírnév-hatalom-tisztelet övezte személyisége védelmében végig a nyilvánosságtól védett predator maradt. Erre Jacko-nak is lett volna esélye, hiszen attól hogy nem tudod valakiről, hogy p-fil, még lehet az.
2019. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
78%

Szerintem elképzelhető, hogy más irányba terelődött volna az élete. Ha csak kicsit, az már lehetett volna változás.

Amit olvastam róla, mind azt bizonyítja, hogy ezek a dolgok tették tönkre. Szerintem csak egy nagyon nagy szívű, (egy bizonyos szempontból legalábbis) nyílt személyiségű, érzékeny ember volt, akiről rosszat feltételeztek.

Persze lehet, hogy nem volt szükséges ez a pereskedés sem, elég lett volna a népszerűséggel, gazdagsággal járó változás, felelősség is ahhoz, ami végül történt.

2019. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:
86%

Egyébként persze lehetett esély arra is, hogy valóban pedofil volt, hisz nem voltam ott és nem ismertem sem őt, sem a körülményeket sem közvetlenül. :)

De én abban hiszek, hogy nem volt soha egyetlen pedofil megnyilvánulása sem.

2019. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Az már 2003-ban kiderült, hogy a környezete pedofil tartalmat tartott a számitógépen. NEM Ő, hanem akik nála dolgoztak. De mi ez a két senki, akik most mindent kiabálnak rá? Anya és nagymama, az egész család vigyorogva nézte, hogy az állitólagos pedofil MJ becipeli az ágyába a két kisfiút?! VAN az a PÉNZ, vagyis csődbe mentek és PÉNZT akarnak, erről szól ez! A HBO-t pedig NEM nézem, ez után az ocsmányság után!
2019. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lépesméz ***** válasza:
23%
Nem volt pedofil. és ha 2003-ban nem vádoltàk volna meg akkor lehet hogy még mindig élne mert annyira tönkre tette őt az egész csontvékony lett nyugtatókat szedett. teljesen tönkretette. amikor már nagyjából felépült egy jobb szintre akkor belefogott a this is it-be, bár a pénz is kellett neki mert abból is hiány volt.
2019. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!