Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Jiminről? (AOA)

Mi a véleményetek Jiminről? (AOA)

Figyelt kérdés

Nemrég robbant ki ez a botrány.

Egy részlet Mina instagram posztjából:

Azt hiszem túl nehéz számára, hogy elém álljon. Amikor új menedzser vagy új személy jött a csapatba mindig azt mondtad neki, hogy kerüljenek engem, mert hülye és ilyesztő vagyok. Miért lennék ilyen? Amikor visszajöttem a meghallgatásról azt mondtad 'Csoda, hogy felvettek.' Amikor diétán voltam, csak annyit mondtál: 'Mina ez K** borzalmas, hogy nézel ki?' Na és a többi gyakornokkal is úgy viselkedtél mindha a főnökük lennél. Néha a gyakorló teremben kellet aludnom, mert nem hagytál. Volt amikor az összes tagot kibeszélted. Olyan dolgokat tettél és mondtál amit nem kellet volna. Oh és igen lekezdtél velem kiabálni a fodrásznál mert nem üdvözöltelek téged egyből. Ugye erre sem emlékszel? Pedig nagyon kicsi dolgokat írtam eddig. Túl sok van hiszen 10 évig voltunk együtt. Miattad Unnie, nincs már nagyon semmi amit veszíthetnék, tudtad, hogy már nem félek? Nem félek mert amit kaptam erősebé tett. Amit adtál, így hívják, hogy stressz. Egyáltalán nem tudtad, nem? Az öngyilkosságom mellé írt levelemben is csak a te nevedet írtam. Összeestem a stressz miatt, és összeestem az öngyilkossági kisérletemnél



2020. júl. 11. 18:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva,engem teljesen lesokkolt. Szerintem Jiminnek pszichológusra lenne szüksége.

Kíváncsi leszek,hogy fog alakulni a karrierje ezek utan.

Ha ezek tényleg igazak,akkor őszintén nekem az a véleményem hogy ezt most megérdemelte.

Mina pedig remélem jobban lesz,borzalmas lehet az amit átélhetett.

2020. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Mi van most???!!! Mi történt??!! Lemaradtam! 😥😣😥😣😥😣
2020. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]

#2 ebben a videóban benne van érthetően az egész.

2020. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Köszi!🧡🧡🧡
2020. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Csalódtam benne. Az unprettyben megkedveltem amiért szexi és erős nő, azt hittem, hogy ezt az erősségét pozitív dolgokra használja (mások megvédése), nem a saját csapatát bullyingolja. Eddig kifejezetten bejött, mint nő, de azóta undorodom tőle. (bocsi, ha ez kicsit erős) Már nem támogatom.
2020. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Csalódtam benne én is, bár kicsit mindig is "off-vibe" -ot kaptam tőle. Nem tudtam elmondani miért, de sosem volt maximálisan szimpatikus.

Az első posztok elég rendesen sokkoltak, majd utáni a többi is, ahogy jöttek sorban.

Aztán jött Jimin az insta-sztorival, és ott döbbentem rá, hogy addig senki sem nevezte meg őt, és ő rögtön felvette a dolgot...

A jelenetet, amit Jimin Mina házában rendezett pedig egyenesen félelmetes volt olvasni, de nagyon remélem, hogy mind a ketten megkapják a nekik kellő segítséget és Mina tényleg nincsen egyedül és már jobban van.

Viszont ez megint jókora egy csapás volt és elgondolkodtató, hogy mennyire nem ismerjük azokat az idolokat, akikért rajongunk..

2020. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

utolsó az utolsó sorod meg ér egy oscart! tényleg nem tudjunk de ahogy írtad lehet sejteni a jelekből mert aki ekkora egy állat az bizony adja a jeleket! hiába a színészkedés... a kisugárzás elmond mindent az emberről

és igen nagyon durva írtam is neki instán privátba de gondolom a privátot nem nézik meg mert hát... idolok vagy mi azt az túl finci lenne nekik... mondjunk ez is nagyon gáz... (persze biztos van kivétel) mindenesetre remélem olvasta és segített még ha egy kicsit is... és ami a legjobb nem is neveztem azt a qurvát semminek sem mert nem ő a lényeg a lényeg az hogy segítség kell neki és biztató szavak nem pedig még több utálat még ha nem is őt utálják!

2020. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Kedves Hetes!Az a részlet csak fordítás! Köszönöm a sok választ!
2020. júl. 12. 10:36
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony. Ők sem mind angyali és kedves emberek sajnos.
2020. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Amúgy Mina tegnap írta ki, hogy sokat segítettek neki a biztató üzenetek. Tehát biztosan sokat olvasott el. Azt is mondta, hogy mihamarabb rendbe rakja a dolgait és magát is. A hivatalos FNC közlemény szerint Jimin közös megálapodással lépett ki.
2020. júl. 12. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!