Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor a szabyest rajongók...

Most akkor a szabyest rajongók felnőttek?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve még nagyon sokan nézték, most már kb senki. A kislányok új sztárt választottak maguknak vagy csak egyszerűen felnőttek és rájöttek, hogy mit néznek?

Mi állhat emögött szerintetek?


2020. júl. 18. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan fogalmam sincs, kiről beszélsz, de nem tudom, hogy nem tűnt fel eddig, hogy ezek a mai sztárok jönnek-mennek. Pár évente teljesen mások lesznek a felkapottak.
2020. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Most Paul Street az ügyeletes cukifiú.
2020. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Tudod, mi a baj a legtöbb internetes sztárocskával?

Az, hogy az ismertségét nagyrészt a véletlennek köszönheti, és semmi olyasmit nem nyújt, amit rajta kívül még vagy húszezren ne tudnának az országban. Hogy a 20000 közül miért pont ő lett ismert? Mert a véletlenen is múlik, hogy kit ismer meg a nagyközönség. De miért van az, hogy pl. Dancsót 15 éve is ismerték, és most is nézik? (Természetesen ettől még meg lehet kritizálni, nem kell, hogy tetsszen, szerintem is sokat változott, de ettől függetlenül még mindig népszerű.) Azért, mert az ő videóiban van munka, van hozzáadott érték. Nem csak annyi, hogy kitalálok egy sekélyes hülyeséget, idétlenül vihorászok a videóban, és várom a támogatásokat. Szabyestben soha nem is volt igazi potenciál, csak véletlenül felkapta az internet. Aztán pár év alatt le is csengett. Ugyanúgy, mint SP, Dósa Fanny, Móni szépségvilága, Kaede, Becky, Örkényi Zsófia, stb, stb. És helyből tudnék 8-10 olyan "videóst" mondani, akik biztos, hogy 2-3 éven belül sehol sem lesznek.

2020. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 mindenben egyetértek veled, kivéve dancsóban.

Videói egyáltalán nem érdekesek, a bennük található munkamennyiség is egyre csak csökken.

A videói olyanok, mint egy montázs (végig hihetetlenül “vicces” bevágások) és pár percet beszél azért ő is.

2020. júl. 18. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondom, hogy felfelé ível a munkája, de azért még így is többet ad bele, mint egy nulla tartalmú. épp véletlenül felkapott suttyó. Nem véletlenül nem nézem már egy ideje, de ettől függetlenül ő nem a puszta véletlenségből lett ismert, hanem jó ideig építette a karrierjét, akkor is, ha azóta már "váltott".
2020. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy hallottam,hogy Dancsónak vannak külön poén gyártói, ő csak bemagolja és felmondja őket. 😅😅
2020. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!