Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok az olyan hírekrő...

Mit gondoltok az olyan hírekről,hogy x.y ember elvált,megházasodott,új párja van stb?

Figyelt kérdés
Ha csak politikai híreket akar olvasni az ember is belebotlik ilyen hírekbe,azért kérdezem

2020. júl. 26. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Utálom az ilyen híreket
Kerülöm az ilyen híreket
Mindíg elolvasom
Néha megnézem
Példának jó
Fölösleges
Egyéb,ha igen,mi
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, hogy bárkinek mi köze van az adott ember magánéletéhez. Az egy dolog, hogy a nyilvános munkásságát követed és támogatod, de a magánügyeihez egyszerűen nincs közöd.

Inkább megvetem az ilyen cikkeket, amiért más életén próbálnak olvasottságot szerezni maguknak a szennylapok. Ha pedig egy híresség önként kezd el erről fecsegni, őt is megvetem, mert az ilyen bulvár sztorik az egyetlen módszere arra, hogy releváns maradjon.

2020. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én simán elkerülöm ennyi, nem kötelező rákattintani egyikre se.
2020. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Shame on me, én néha, de csak nagyon néha elolvasom ezeket, mert szeretem a pletykákat, valamint érzek némi kárörömöt, ha másnak is sz*r, nem csak nekem :D.

Az ember ezért Is fogyaszt bulvárt (már aki). Ezek az emberek tökmindegy hogy honnan, de ismertek, azért cikkeznek róluk, nem pedig a szomszéd marinéniről, mert az a lőtéri kutyát nem érdekelné. És ameddig csak egy ember is van aki odakommentel, hogy “nem tudom ki ez, de nem is érdekel” vagy akár más negatívat, abból is az jön le, hogy érdekli az embereket, így mégtöbbet írnak majd róla. Valaki pedig szimpátiát érez irántuk, azonosul velük és rajong értük, ő meg azért nézi. Elcsépeltnek hangzik, de ha téged zavar az ilyesmi, jelentsd folyamatosan a fb felé, hogy nem akarsz ilyesmi tartalmat látni a jövőben, illetve semmiképp ne kattints rá, ne kommentelj.

2020. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!