Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Puzsér Róbert...

Szerintetek Puzsér Róbert büszke lehet arra amit eddig letett az asztalra, vagy van szégyenkezni valója hogy 45 évesen ott tart ahol?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs miért szégyenkeznie, azt meg hadd döntse el ő, hogy büszke lehet-e.
2020. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke lennék a helyében.
2020. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy büszke lehet!
2020. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyers ember, kicsit bunkó néha, de legalább nem egy s*ggnyaló. Én erre büszke lennék, már ezzel túlteljesítette az emberek 90%-át. Viccen kívül! Nekem szimpi.
2020. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetne, de nem az. A maganeletben remelem, buszke, de gondolom, a munkassagara gondolsz.
2020. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
45 évesen kihúzta magát a depressziobol, elismert és megosztó publicista, aki megmutatta egy csomó gusztustalan celebnek milyen lenne ha elvhűek és őszinték lennének saját magukoz. Százezrekért üvöltözik egy közönségnek mindössze 2 órás előadásokon, megcsinálta magát. Tobb könyvet is írt. Már van gyereke is, de szerintem ő nem büszke erre mert amit csinál és ahogy él az neki alap. De büszke lehetne rá.
2020. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!