Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem jut eszembe, kire hasonlít...

Nem jut eszembe, kire hasonlít annyira Rudolf Péter színművész. Tipp?

Figyelt kérdés
Nagyjából vele egyidős színművész, akire gondolok, és szintén a 80-as, 90-es években volt kifejezetten ismert, magyar filmekből. Annak idején is rendre összetévesztettem őket, annyira hasonló az arcuk. Azonban nem jut eszembe a neve...

2020. aug. 9. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod milyen filmben lehetett?
2020. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Könnyű dolgom volna, ha tudnék most filmcímeket. ;) A 80-as években rendre láttam tőle, így kb 70-es években készült filmeket is. Rudolf Péter talán egy kicsivel fiatalabb, ő ugye jóval később is aktív, pl Üvegtigrisben.


Akin gondolkodom, viszont kiköpött mása... Mindig összetévesztem a két színművészt, arcra....

2020. aug. 9. 19:36
 3/20 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott egy jellemzője! Annak idején legtöbbször szerelmes férfi szerepeket osztottak az illetőre legtöbbször, olykor (imitált) szexjelenettel. Amolyan "elborult szerelmes", szenvedélyes szerepeket sokat játszott, amolyan "jaj, nem tudok élni nélküled, beleborzongok a testedbe" stílusban.
2020. aug. 9. 20:02
 4/20 A kérdező kommentje:

És mintha J betűs volna a családneve. Janó, Janovics, vagy ilyesmi...

(Egyébként Kulka János színművész is hasonlít rá, de nem rajta gondolkodom...)

2020. aug. 9. 20:20
 5/20 A kérdező kommentje:
És talán Dávid, vagy Dániel...
2020. aug. 9. 20:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszike, sajnos a J betűsek között nem lelem. Nem biztos, hogy J betűs... Lehet, hogy majd beugrik. Ha még vannak ötletek, továbbra is szívesen veszem!
2020. aug. 9. 20:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bezerédi Zoltán?
2020. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, sajna. De amúgy köszi a tippet! :)
2020. aug. 9. 20:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Gáspár Sándor?

Szőke András? nekem nagyon nem, de ki tudja

nekem amúgy Kulkás, de ő nem

passz amúgy, nem lát bele sajnos más a fejedbe, kiket köt össze az agyad (nem sértés)

2020. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!