Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért festi Harry Styles...

Miért festi Harry Styles rózsaszínre meg mindenfélére a körmét?

Figyelt kérdés
Régen annyira helyes volt, most meg szebb hajléktalanokat látok...

2020. aug. 11. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért a hajléktalanok festik a körmüket?😂
2020. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp azért, hogy a hajléktalanok nem festik, és igényesebbek, mint Harry... Nem húznak magukra egy bő xxxxl es nadrágot, rózsaszín pólót, felé lila haspólót és gyöngyös nyakláncot. Ráadásul mi az az outfit a watermelon sugar klippben? Régen sokkal helyesebb volt, most meg csak női cuccokba jár...
2020. aug. 11. 14:07
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

.

[link]

.

[link]

.

[link]

Mit esznek a mostani énén a kislányok? Egyértelmű, hogy meleg. Régen sokkal helyesebb volt.

2020. aug. 11. 14:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyértelmű, hogy meleg."

Biszexuális, ha jól tudom.


Amúgy nem vagyok különösebben oda érte, de szerintem attól még nem igénytelen vagy ronda, hogy így öltözik néha meg hogy festi a körmét. Ez ilyen szándékos figyelemfelkeltés, ő megengedheti magának az ilyet. Ettől még nem lesz se ronda, se igénytelen. Szerinted egy büdös, ápolatlan, koszos körmű hajléktalan komolyan igényesebb lenne, mint ő, aki ad a külsejére, sőt még manikűröshöz is jár XD

Nincs azzal baj, ha nem tetszik ez a stílus, de azért furi, hogy így nyilvánulsz meg róla.


Én őszintén szólva Harrynél sokkal extrémebb kinézetű férfi hírességekért rajongok és nem vagyok kislány. :D Ez csak egy felvett stílus, az embert kellene meglátni mögötte.

2020. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pepegurl1020 ***** válasza:
92%
Harrynek ez a stílusa és ha nem tetszik ne kövesd(nekem speciál nagyon bejön)
2020. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Azért festi a körmét és jár "női" ruhákba mert nem hisz abba hogy csak egy nő viselhet szoknyát meg hogy az tesz egy férfit férfivé hogy milyen ruhákba jár.

Az meg hogy nem borotválkozik minden nap meg nem öltönybe jár,attól még hogy híres nem kell toppon kinéznie. Gondolom a te se úgy mész a boltba mintha a vörös szőnyegre mennél.

2020. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A toxic masculinity ellen van, azért öltözködik úgy ahogy, és milyen jól teszi :)
2020. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Harry nem meleg!

Harry támogatja a melegeket

Ha annyira ismernéd,ezt tudnád róla.

Nem láttad még azt az interjúját,ahol elmondja hogy nem meleg,hanem támogatja a melegeket,és elfogadja őket?

Egyebkent is van baratnoje:(

2021. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%
A körme pedig..ez az ő stílusa
2021. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért festi, mert neki ez tetszik. Végre önmaga lehet és ha valakinek ez nem felel meg akkor ne foglalkozzon vele. Nem mindedj, hogy most meleg vagy biszex vagy hetero? Ő akkor is ugyan az az ember marad. Aki szereti és tiszteli az elfogadja. Harry egy nagyon jó ember és ezt már sok féle képpen bebizonyította. Nem értem miért kell őt bántani. Ártott nektek valamit?
2021. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!