Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki tud segíteni, hogy...

Mindenkérdés1234 kérdése:

Valaki tud segíteni, hogy Petics Kristóf sírja hol található?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam, hogy meghalt, nagyon megrázott, pedig előtte alig tudtam, hogy ki is Ő... Utána több hétig gyászoltam, depressziós voltam, egész nap csak utána kutattam, hallgattam a dalokat, amiket énekelt, hiszen elkezdtem megismerni a munkásságát, de már nem találkozhattam Vele, elkéstem :( Szóval most kimennék hozzá, hogy el tudjam engedni.

2020. aug. 16. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Újfehértón a díszparcellában a földi urnás sírhelyeknél (15/A parcella) a város felé eső szélén.
2020. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez most publikus volt-e mert tudom kérdező te sosem, de van aki lehugyozza majd stb.stb.
2020. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Nagyon szépen köszönöm!

2. Igen, a kérdező “sosem”... Elhiszem, hogy sok ocsmány ember van, nem tudhatod, ki vagyok, lehet naiv vagyok, hogy ilyesmi eszembe sem jutott, de azért kérdeztem, amit írtam is, sajnálatos, ha valakinek ez örömet okoz 😢

2020. aug. 17. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:

1:

Melyik temető?

És honnan tudod?

Te voltál már a sírhelyénél?

2020. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
4: az 1-es hozzászóló már lehugyozta 😅
2022. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor elmondhatná, melyik az a temető, aztán ott gondolom már meg lehet kérdezni.
2022. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

#6 Nem tudok több információt, sosem voltam se Újfehértón, se a temetőben. Korábban csak ennyit olvastam a helyszínről, több info nem volt róla.

Ha pontos helyszínt szeretnél tudni, akkor keresd meg a fb-on Edward Fekete (Vmi)-t, ő járt ott. Kristóf az ő zenekarában játszott halála előtt.

2022. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: De akkor honnan tudod a parcellát, ha még a temetőt se tudod?
2022. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell sokat válogatni a temetők között, mert 1 van neki:

[link]

2022. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezennel befejeztem a témával való foglalkozást, és törlöm a kérdést a megválaszoltak listájáról. Minden infót megkaptál, ha nem tudsz vele mit kezdeni, az a te ostobaságod.
2022. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!