Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » IU-ról vélemény? Valaki rajongó?

IU-ról vélemény? Valaki rajongó?

Figyelt kérdés

Régen már láttam ilyen kérdést, de nem válaszoltak rá sokan. Igaz, nincs akkora rajongótábora itthon, mint a Bts-nek, akik a gyk-n lévő kpop kérdések 90%-át teszik ki, de azóta már eltelt pár év és már kollaborált is a Bts-szel. Ezt csak azért említem meg, mert gondolom (remélem) emiatt többen felfigyeltek rá és van róla véleményük.

Utóbbi pár zenéjét nem kedvelem annyira, és a Bts-szel készült dalt se, de a legtöbb zenéjét nagyon szeretem. Egyedülálló hangja van, tehetséges, sokoldalú. A koreai előadók körében szerintem pótolhatatlan.

Nem vagyok egy elkötelezett rajongója, de az új zenéit mindig kiváncsian várom, és szerintem érdemes róla beszélni itthon is.

Nem akarok hazudni, csak is zeneileg fogott meg, de ha más szempontból is lenne véleményed róla, én arra is nagyon kiváncsi vagyok.



#K-pop #Lee JiEun
2020. aug. 22. 04:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A dalai többnyire nem fogtak meg igazán, de pl. a Sugás collab kifejezetten tetszett.

Színésznőként viszont nagyon szeretem, szuperül alakított pl. a Moon Lovers-ben és a Hotel Del Luna-ban, egyébként meg nagyon szép nő.

2020. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a minden dalát,bejön a stílusa is,és színésznek is nagyon jó szerintem.
2020. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első előadó aki bevezetett a kpopba anno :D Nyugtató hangja van és nagyon gyönyörű lány szerintem ^^
2020. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazságszerint ritkán vagyok abban a hangulatban, hogy hallgassam, de ettől függetlenül azt mondom, hogy jó számai vannak. Fülbemászó dallamok, kellemes hangja is van. Nem a kedvencem de néha jó hallgatni.
2020. aug. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés olyan női előadó van, akiknek követném a munkásságát, de ő mindenképpen közéjük tartozik. A régebbi albumait rongyosra hallgattam az elmúlt években, a mostani számai közül azért kevesebb olyan akad, amelyek felkerülnének a kedvenc dalaim listájára. Színésznőként szerintem elég tehetséges, nem értek egyet azokkal, akik szidják őt, pl. a My Ahjussi-ban verhetetlenül alakított [de a többi szerepében is láttam már, és azokban is elég ügyes] Tisztelettel bánik a rajongóival/őt körülvevő emberekkel, rengeteget adakozik, a mai napig úgy tűnik, hogy ugyanolyan alázatos és szerény maradt, mint a karrierje elején, több fontos témáról beszélt már, úgyhogy ezek alapján elég szimpatikus személyiségnek tartom. Persze a valódi énjét nyilván a kívülállók nem ismerhetik, illetve voltak neki is furcsa & vitatható húzásai korábban, így nem mondható patyolattisztának az imidzse, de szerintem abszolút kedvelhető előadó/személyiség.
2020. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem követem, de van pár száma, amit ha olyan hangulatban vagyok, hallgatok.
2020. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiarawxw válasza:
100%

Kedvenc női idolom. Már az előtt is imádtam, mielőtt közös dalt adott volna ki Sugával. Emlékszem, nagyon megörültem annak, amikor láttam, hogy a két ub-m összehoznak egy közöd dalt :D

Szerintem nagyon tehetséges énekesként és színészként is. Nincs elszállva magától, teljesen jó szándékú és kedves. Igazából Ő az egyetlen olyan női idol, akit bármikor szívesen meghallgatok, esetleg akinek mindig várom a visszatérését. Csak jót tudok mondani róla.

2020. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!