Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nеktek mi a vélеményetek a...

Nеktek mi a vélеményetek a ferencvárosi denevéremberről?

Figyelt kérdés
nekem nemrég mutatta két ismerősöm és hát nem tudom...ők mondták mennyire nevetni fogok de én inkább csak szomorúnak találtam, sajnálom a srácot meg az édesanyját, igazából már attól rosszul érzem magam hogy nevettem Krisztián egy-két aranyköpésén mint pl. “Budapest bűnözői be lesztek vasalva” vagy mikor az anyja Superman pólóra és a Darth Vader cosplayre is azt mondja hogy az Batman

2020. aug. 25. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy a hülyeség addig rendben van, amíg nem teszik ki nyilvánosság elé. Innentől kezdve, hogy kitette ország világ elé, nyugodtan kilehet gúnyolni, az is egy vélemény. Én sajnos régimódi vagyok, én azért sajnálom őt, mert nem vetették még le egy szikla tetejéről.
2020. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
abban igazad van hogy ezt nem a YouTubeon kellene mutatni, vagy legalábbis nem ilyen banális köntösben
2020. aug. 27. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!