Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tűnnek el magyar youtube...

Miért tűnnek el magyar youtuberekről szóló kérdések?

Figyelt kérdés

Most ez már a második eset (pár napja történt) az utóbbi pár hónapban, hogy egy youtuberről szóló kérdés eltűnt amire több száz válasz is érkezett. Ez a 2 kérdés 2 különböző youtuberre vonatkozott. És akkor ezek csak amikre én válaszoltam és nyomon követtem, szóval biztos volt több ilyen is.


Ők töröltetik ezeket? Talán pár hetente nézik, hogy van e új kérdés amire többségben negatív válaszok jönnek és akkor szólnak a gyakorinak, hogy töröljék? Ha így van akkor ez elég szánalmas.



2020. aug. 26. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségi jogokat sértenek ezek a kérdések, jogosan töröltethetik. De esélyes, hogy nem ők töröltetik, hanem a moderátorok maguktól, mert az oldal szabályzatával szembemennek a válaszolók, ha pedig egy kérdés szinte csak szabálytalan válaszokat eredményez, törlik a kérdést.
2020. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk logikus. Köszi a választ!
2020. aug. 26. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

En csak azt nem ertem, ha szolasszabadsag van es ok mind - ha ugy nezzuk - “nyilvanos emberek”/ “kozszemelyisegek”, akkor miert ne lehetne megbeszelni dolgokat roluk/ velemenyt nyilvanitani?


Nyilvan, ha az elso emeleti Marika nenirol kezdek el fecsegni, az valoban mar szemelyisegi jogokat serto, hiszen o teljesen egy magan ember. Viszont ezzel szemben a Youtuberek es a nagy influk, pedig mar nem annyira....


Ennyi erovel akkor OV is toroltethetne minden rola megjeleno cikket/hirt bartmit, hiszen o is egy szemely, es a munkajaval jar, hogy kozeleti/politikai szemelykent a NYILVANOSSAG beszel rola.


Termeszetesen ertem az #1 valaszolot, es valoban jogos, csak szamomra annyira kettos ez az egesz.


Bezzeg ha ingyen termekrol/anyagi tamogatasrol van szo, akkor egybol ugranak, mint “internetes kozszemelyek”. 😂


Amugy meg ha valaki tenyleg jol csinalja amit csinal, nagyon keves negativ olvashato rola (max trolloktol), tehat altalaban az esetek 80%-ban szerintem valos alapja van a negativ kritikanak. (Persze normalis keretek kozott kell megfogalmazni a kritikat is, nem ramondani erre-arra hogy egy hulye p.😀)


Ez az en velemenyem.

2020. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csak szelidítve körülírhatók töröltetik a többiét is, mert az meg szerintük reklám...
2020. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Töröltették szerintem, a Delimanós 24 évesre gondolsz?
2020. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen jogosan törlik, a többit is kellene. Ez a kategória "sztárok, bulvár", nem "gyökér videósok". A videósok nem sztárok. Mellesleg a kutyát nem érdeklik. Saját maguk reklámozzák magukat az ilyen "kérdésekkel". Az oldal pedig nem reklámfelület. Menjenek el dolgozni mint a tisztességes emberek.
2020. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom azért hagyják ott sorban a munkahelyüket a népek, mert mennek videózni meg lébecolni. Ja nem.
2020. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelentik a moderátoroknak, azért törlik.

Más celebekről.szóló kérdések évek óta fenn vannak pl Zimány Linda.

Csak valaki érzékeny a negatív kritikákra még ha jogosak is... 😑

2020. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!