Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Till Attila a valóságban...

Till Attila a valóságban miért olyan pökhendi? Egyáltalán nem olyan életvidám mint amit a televízióban mutat

Figyelt kérdés
Till Attila nagyon pökhendi , Mátraházán voltak nyaralni egy szállodában és mi is ott voltunk a lift-ből jöttek ki és köszöntünk nekik de Till Attila semmit nem reagált a felesége valamit vakantott de Till Attila olyan volt mint akit most sz..rt le egy Sas.

2020. szept. 2. 20:56
 1/9 anonim válasza:
84%
Mert egy csira.
2020. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

A műsorokban az a dolga, hogy jófejeskedjen, poénkodjon.

Ez a munkája, ezért kapja a pénzt.

Képzeld el ha ott is olyan lenne, mint akit most sz... le a sas.. :D

2020. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de nagyon sok híresség ilyen. Amit a TV-ben vagy más média felületen mutatnak magukból az általában teljesen más mint a valós énjük😕
2020. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem éppen pozitív meglepetés volt Till Attila. Pár éve a lakhelye közelében volt egy szakboltom és többször bent volt. Normális volt, kérdezett és nem játszotta az eszét. Gyakorlatilag az egyik legnormálisabb vevőm volt.

Én is földi halandóként kezeltem.

Megértem, hogy amikor aznap a sokadik ember köszön rá, jelezve, hogy felismerték, akkor ettől nem lesz jókedve.

2020. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 vagy lehet hogy csak az volt a baja hogy romáknak cigányoknak nem köszön vissza csak magyaroknak.
2020. szept. 2. 22:40
 6/9 anonim válasza:
100%
A való életben senki nem folyamatosan jókedvű, nincs poénkodni való kedve! Lehet 5 perce még a feleségével isveszekedett, és most nem volt ott a rendező, hogy rászóljon!
2020. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Úgy kellett volna köszönni neki,hogy #Jó napot Művész Úr..
2020. szept. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes a húgom találkozott vele pár éve és tök jó fej volt még közös képet is csináltak.

Lehet, hogy rossz napja volt, ami akármelyik más embernek lehet, ettől még nem biztos, hogy fars.

2020. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy rendezvényen volt műsorvezető és én is ott voltam. Elég visszafogott, érdektelen esemény volt, de meghívták. Nyomta a tőle szokásos "gátlástalan" szövegeit, amik miatt egyébként szerintem sikeresnek mondható. Egy pillanatig nem gondolkodik, mit mond, csak nyomja, nyomja a dumát. Ez stúdióban nyilván valamennyire megrendezett, van egy terv. De ott több emberrel beszélgetett, kommentálta a különböző helyszíneken zajló eseményeket a maga stílusában. Mi is egy ilyen "sátornál" dolgoztunk és volt valami beszólása, nem túl komoly, de nem is kedves, amolyan tillás. Aztán a vége felé egyszerre mentünk mosdóba, én véletlenül ott vettem észre, ketten voltunk csak, aztán a kézmosás közben mondtam neki mosollyal, viccesen, hogy hát igazán nem kellett volna ilyet mondani. Vigyorgott egy nagyot, aztán kiment. Igazából pont olyan benyomást keltett, mint a tévében. Szerintem ő egy nagy gyerek, ennyi. Rosszkedvűnek én még nem láttam, de biztos előfordul. Én idétlennek tartom, de azért van esze és olyan a stílusa, ami ebben a műfajban működik.
2021. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!