Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket is irritál, hogy...

Titeket is irritál, hogy Boris Johnson ilyen igénytelenül néz ki?

Figyelt kérdés
Pont a konzervatív angoloknál hogyan lehet egy államfő ilyen kócos, tesze-tosza? Gondolom mást is irritál...

2020. szept. 5. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Irritáló
Nem irritál, csak simán röhejes
Nem irritáló
Egyáltalán nem érdekel nem nézek TV-t
27 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem, tudod, nem a kinézet a fontos.
2020. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Trumphoz képest még jó is.
2020. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Na azért egy államfőtől elvárható lenne, hogy ne igy álljon a haja! Elmész dolgozni egy átlagos céghez, mondjuk akár egy ügyfélszolgálatra pulthoz ahol a cégedet képviseled, nem engednének igy kinézni... Akkor egy államfőnél aki egy egész országot képvisel ráadásul nem is egy jelentéktelen kis porfészket, még jobban elvárható... Illetlenség igy kinézni, mondhatni sértés.
2020. szept. 5. 11:28
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Számomra minden politikus igénytelenül nézz ki.
2020. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Angliában a királyi család az "arc".
2020. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint az országa első számú képviselője, szerintem illene összeszednie magát.
2020. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy hallottam (egy John Oliver show részben volt ez pont téma), hogy neki pont ez az imázsa. Direkt ilyen kicsit béna, szétszórt és kócos, volt, hogy valami interjú előtt szándékosan összekócolta a haját :D Amúgy valahol érthető is, elég jellegzetes figura, és jóval szerethetőbb, mint Trump (már persze, amilyennek előadja magát...). De annyira nem vagyok otthon a világpolitikának, szóval ne vedd készpénznek, amit írok :D
2020. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

https://www.youtube.com/watch?v=dXyO_MC9g3k


Itt van ez a rész, előkerestem, mindenkinek sok szeretettel ajánlom :D

2020. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keresek rá, azt sem tudom ki ez pontosan, amúgy a legkevsébé sem érdekel, hogy kinek miylen frizurája van.
2020. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból kérdezném, hogy miért lett leértékelve a 2 válaszom? Nem vettem a szívemre, csak nem értem :D

Az a baj, hogy John Oliver show-t hoztam fel? Nem vagyok se baloldali (se semmilyen oldali), a műsor humoráért se vagyok oda, de jó témákról érdekes dolgokat szokott mondani szerintem. És pont idevágott, gondoltam valakit érdekelhet.

Vagy a stílussal volt baj, ahogy írtam? Valami félreérthető, esetleg bántó volt?

2020. szept. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!