Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ez az utálat Woojin...

Miért van ez az utálat Woojin körül, ha ő azt mondta, hogy a vádak hamisak?

Figyelt kérdés
Nem tudom a teljes sztorit, de ha egyszer azt mondta, hogy nem zaklatott senki, akkor mi ez a parádé?

2020. szept. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Jesszusom... Ha azt mondja, zöld az ég, akkor is hinni fogsz neki? Azért mert egy idol, akkor rögtön el kell hinni neki mindent?


A nemi erőszakon felül, mint kiderült bántalmazta a többi tagot. Fizikailag és mentálisan is bántalmazta a többieket, mert ő volt a legnépszerűtlenebb tag. Emiatt gyűlöli őt most a K-Pop közösség 90%-a.


Ráadásul hülyének nézi a rajongókat. Létre hozott egy kamu céget, ellopta egy online bútoráruház logóját és egy chicagói DJ duó nevét (10X Entertainment) is ellopta. A cége nincs bejegyezve Dél-Koreában. Ott csak, hazudik, ahol csak tud.


U.i.: nem zaklatta azt a lányt, hanem megerőszakolta, miután bedrogozta.

2020. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bár azt nem értem miért kell ilyen lekezelonek lenni, de

azért kérdeztem, mert a részleteket nem ismerem, csak annyit, hogy valami pletyka elterjedt rola, de a cege meg o is mgerositette, hogy nem igaz. Nem vagyok a fanja, nem is hallgatom a zeneit csak halottam errol.

U.i. Nekem az egesz ugy jott le (az infohianyom miatt) , hogy valaki nevtelenul csak kiirta twittere 15 perc hirnevert.

2020. szept. 11. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A cég ami elvileg megerősítette hogy nem igaz, az nem létezik. Ettől kezdve megkérdezhető minden információ amit ő és az állítólagos cége közöl. Sajnálom őt amiért ilyen szintre jutott, én StrayKidsre mindig 9 tagos bandaként tekintettem. Ez az ügy nagyon mellbe vágott és az elején még én is ebbe a hitbe ringattam magamat mint te. És még mindig hinni szeretnék neki de nem tudok. Folyamatosan ellentmond magának. Úgy hiszem a szexuális zaklatásra nincsen mentség, a zaklatott lánynak egy traumát okozott, ami az egész életét végig fogja kísérni.
2020. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

2. A legtöbb áldozat így fedi fel a sztoriját,hogy Twitteren csinál egy fiókot és elmeséli,hogy az identitásuk maradjon titok. Nagy bunkóság ezt mondani egy olyan embernek aki egy traumán ment keresztül,hogy csak 15 perc hírnévre várt.

Persze Woojin lefogja tagadni,nagyon sokan letagadják. Aki meg felvállalja az is mentegetőzik mindennel,hogy az a múlt stb. és megbánta.

Nagyon sokkoló a történet,főleg hogy miket csinált a tagokkal is. Egy hazug csaló,a többi ami lesz vele nem érdekel,de remélem lesz az ügyben eljárás.

2020. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Koreában a rossz hir keltés és rágalom nagyon súlyos vád főleg ha idolokrol van szó ezért mindig nagy szigorral kezeli Korea! Emiatt nem teszik ezt az emberek hogy hamis dolgokat mondanak mert nagyon meg büntetik őket ha nem igaz!

Szoval biztos hogy igaz!

2020. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
89%

Parádé? Itt nincsen semmilyen parádé.

Twitteren egy lány vallott, hogy Woojin megerőszakolta őt. Ezután többen is valltak Woojinról (az is benne van a pakliban, hogy nem az összes felszólalás volt igaz, lehet voltak köztük kamuk is. Ezt kár tagadni.) Én személy szerint hiszek az első lánynak. Woojin egy életre szóló traumát okozott neki, amit egészen a sírig fog cipelni. Ha valamilyen csoda folytán kiderül az ártatlansága (megjegyzésként mondom, ezt erőteljesen kétlem), én akkor se fogom ezután őt támogatni semmilyen formában. Abban a kamus bocsánatkérő/cáfoló levelecskében volt képe a nemsokára megjelenő albumát promotálni, ami kritikán aluli.

Woojin nem fogja felvállalni. A legvégsőkig tagadni fog mindent.

A többi (és jegyezzük meg fiatalabb!!) tagot bántani, mert ő a legnépszerűtlenebb? Ennél aztán nincsen lejjebb. Most legyek gonosz, és mondjam azt, hogy okkal volt a legnépszerűtlenebb?

Én őszintén örülök, hogy a fiúk megszabadultak attól az energiavámpírtól. Boldogabbnak tűnnek nélküle.

Remélem azért minimum eljárás indul ellene, és milyen jó is lenne, hogy a nemsokára megjelenő albumát először a cellájában adhatná elő a cellatársainak.

2020. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!