Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bts tagjainak volt plasztikai...

Bts tagjainak volt plasztikai műtétje?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a hülye, de csak informálódni szeretnék.:D

Ma néztem a Music Channelen a Top21-et, amiben egyébként a fiuk most járnak a 10. helyen a Dynamitel. A felkonferálásnál a srác azt említette, hogy nem tudja mennyire hiteles a Bts-től a "Szeresd Önmagad" üzenet ugyanis mind a hét srác bizonyítottan átesett plasztikai műtéten.

Ez mennyire valóságszerű? Mert én eddig erről nem hallottam és nem olvastam semmit és ezért érdekelne. Egyébként semmi bajom nem lenne ezzel, ha igaz is csak az nem tetszik, hogy megkérdőjelezik a srácok üzenetét. A Music Channel eddig szerintem elég reális és normális híreket közölt a fiúkról (amiket én olvastam és hallottam eddig) ami sajnos nagyon ritka pláne itt Magyarországon és ezért nagy csalódás számomra most ez a "beszólás".



2020. szept. 13. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A cég által nincs megerősítve hogy lett volna nekik plasztikai műtétük.
2020. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem látok különbséget az előnyösebb hajviseleten és a sminken kívül.

[link]


Igen, Koreában kétségkívül nagyon gyakoriak a plasztikai műtétek, főleg a hírességek körében, de ez nem jelenti azt, hogy minden egyes idolnak lett volna. Főleg, hogy a Big Hit egy kis cég volt régen, meg nem is a k-pop vonalon mozgott, szóval kizártnak tartom, hogy kifizették volna ezt a srácoknak a debüt előtt, ők maguk meg Jinen kívül szegény/átlagos vagyoni helyzettel rendelkeztek, nem hiszem, hogy lett volna pénzük ilyesmire, meg hogy egyáltalán maguktól eszükbe jutott volna. :D


És azért szerintem ránézésre nagyjából meg lehet mondani, hogy ki volt műtve és ki nem, még akkor is, ha a plasztikai sebészet Dél-Koreában nagyon fejlett és nagyon szép eredményt tudnak elérni. Ők természetesnek, tipikus ázsiai srácoknak látszanak.

Meg aztán, a képek magukért beszélnek.


Szerintem ez roppant bunkó dolog volt a műsorvezető sráctól, tipikus esete annak, amikor elolvas két-kpopos cikket az ember, es azt hiszi, hogy már szakértő a témában

2020. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ó találtam még régebbi képeket:

[link]


Szerintem semmi nem változott

2020. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A cégek az ilyenekről nagyba kussolnak ha volt ha nem sajnos csak akkor lehet hihetni nekik amikor azt mondjàk hogy volt... simán bele hazudnak az emberek arcába vagyis a rajongok arcába!

És igen nyilván ha van nekik plasztik műtét még ha csak dupla szemhéj ami egy nagyon átlagos és olcsó műtét akkor is eléggé gáz hogy az ön szeretetről énekelnek... persze a számokat nem ők írják nem ők rendezik... max segítenek 1-2 sort meg írni de a többit az írok meg producerek csinálják!


Én pl nem vok bts rajongó szoval nem nézem őket és igen vannak olyan idolok akiknek nincsen vannak akiknek van szemmel láthatóan meg olyan nagyon sok is van akiknek csak ez a dupla szem héj van...


És hidjétek el Sokszor nem lehet észrevenni annyira fejlett Koreában legalábbis ha a kiskori És tini képek nagyon mások akkor valószínűleg volt valamilyen műtét!

2020. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Az meg a masik hogy az Amerika ez ott az alap ez nem prud Korea hogy vagy csak jot vagy Kussolj el örökre! Ha a bts be akar törni az amcsi piacra akkor számítsanak a kemény vulgáris kritikára! És még a gyűlöletre is!
2020. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
szerintem mindegyiküket, sőt, lehet volt akit többször is. most komolyan a rajongó, 13-14 éveseknek mondanák el? lehet a férfi idolok nem, de a lányokat rögtön savazzák, ha kiderül valami ilyesmi, ki van matekozva, hogy mi történne, ha egy-egy ilyen kitudódna.
2020. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso nem csak a 13 évesek a rajongok! Nagyon sok 18-25 körüli rajongó van mert pl nagyon sok olyan van akik velük együtt nőttek fel
2020. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

J-Hope-nak tuti volt, és szerintem RM orrán is változtattak. A többieknek szerintem nem volt.

Viszont az, hogy a srácok mit gondolnak a "Szeresd Önmagad" cuccról meg az, hogy maga a Entertainment mit gondol róla az nagyon más. Ne foglalkozz a műtétekkel mert azokat nem épp a srácok akarják, meg hát Koreában ez nagyon elterjedt, úgyhogy meglehet érteni. 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

2020. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
7-es lehet, de őket a legkönnyebb befolyásolni. én is anno szerettem őket de már nagyon elmentek egy olyan irányba, ami sajnos nem tetszik.
2020. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#6, hát ezen nem nagyon van mit tagadni, mert azért látszik, főleg ha összehasonlítod a gyerekkori fotóikkal. Azok az idolok, akiknek volt, általában felvállaják és nyilván nem utálják meg emiatt őket a rajongók, Koreában ez nem nagy ügy.


#8, hát én erről azért nem lennék meggyőzödve, főleg RM orrával kapcsolatban:

[link]


[link]


Lehet, velem van a baj, de én nem látom a különbséget, pedig általában kiszúrom az ilyet.

2020. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!