Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiss Ramóna átment a tv2-höz?

Kiss Ramóna átment a tv2-höz?

Figyelt kérdés
Mert az rtl-en a Barátok köztben, meg a reggeliben szerepelt, most meg a Dancing with the starsot vezeti.

2020. szept. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha a Tv2-n láttad akkor szerinted? A
2020. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem teljesen mindegy hogy ki melyik csatornához igazol át vagy jön el tőle mivel semmi közöm hozzájuk nekem az a fontos hogy müsor legyen úgymond a magán életük az meg csak rájuk tartozik senki másra. De attól még természetesen lehet véleményünk róla mivel közszereplők ez ezzel jár.
2020. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Állitolag kiakarta próbálnj

De szerintem más oka van

2020. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lenne X faktor, akkor mindegy lenne, hogy a Kiss Ramóna meg az Ördög Nóra melyik csatornán vannak. Az a bajom, hogy férfi fogja vezetni az X faktort (az Istenes Bence és a Miller Dávid férfiak). Ahhoz nem kell X faktor, hogy fiút lássak. Egyrészt akár a tükörbe is nézhetek, másrészt lányoknak is van nadrágjuk. Remélem, hogy idén vagy egy lány fogja megnyerni az X faktort, vagy egy olyan együttes, melyben legalább egy nő van.
2021. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!