Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz a hazai sztárok...

Mit gondolsz a hazai sztárok instagram képeiről nem lőttek túl?

Figyelt kérdés

A napokban behozott az instagram videot, ahogy a Kis Ramóna a kisbabájával gügyög, visit, játszik majd puszilgatja. Szerintem ez már túl intim ennyire azért nem vagyok kiváncsi rá.

Volt egy olyan kép róla, hogy ül a rendetlenség közepén és zabálja a laise csipszet és aláírta, hogy kívános. (oké rekmám de akkor is)

Rendben van ha a sztárok szép fotokat vagy feltesznek magukról meg az előadásaikról, de ez mi? nem vagyok rokon, hogy mindent tudja.


Volt egy másik sztár akit csakúgy behozta az instagrammom Szandit az énekesnőt. A következő volt a kép Szandi a lányával és annak barátjával, a kis baráton tökre látszott hogy nem szeretne szerepelni meg különben is kit érdekel, ezek szintén családi dolgok miközöm van hozzá bárkinek is ?



2019. ápr. 25. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt az egészet ahogy van nem értem, de ez azért van mert öreg vagyok és tényleg van saját életem. Gondold végig, hogy a dolgok nagyot nem változnak, régen más értelmetlen dolgok mentek, pl. emlékszem hatalmas újdonság volt, hogy dugtak egy valóságshowban, ma meg természetes, mintha csak majmokat látnál kefélni egy állatkertben. Mindig azt hiszed nincs hova lejjebb aztán mégis lesz. Amikor meg már úgy érzed túl van tolva, az annak a jele, hogy öregszel, és van saját életed.
2019. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!