Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Palvin Barbi...

Szerintetek Palvin Barbi tényleg egy magasan kiemelkedő arcú lány, vagy inkább csak jókor volt jó helyen és túl lett "sztarolva" es az utcán hétköznapi viseletben fel sem tűnne?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 14. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tényleg egy magasan kiemelkedő arcú lány, de jókor is volt jó helyen.
2020. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nagyon szép.

31/n

2020. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is egy csodaszép arcú lány.
2020. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem feltűnne az utcán, hogy jól néz ki, de csak úgy mint sok másik lány is.

Abban emelkedik ki, hogy nagyon ügyesen tud azzal a megb*****k nézéssel a kamerába nézni.

2020. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem pont úgy fedezték fel, hogy az utcán hétköznapi viseletben is úgy nézett ki, hogy láttak benne fantáziát?

[link]

2020. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szép arcú lány szerintem. Az átlagnál legalább is biztosan, de nem tartom magasan kiemelkedőnek. És szerencsés is természetesen.
2020. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Átlagos, nekem abszolút nem jön be, de még ha ő lenne is a legszebb akár a világon, akkor se érdemelne ekkora hájpot csak pusztán a külseje miatt.
2020. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
20% adottság a amradék 80 meg a modellügynökség hátszele.
2020. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Modell, főleg felkapott modell nem abból lesz, aki az utcán szebb, mint a többiek. Ehhez is kell egyfajta tehetség, meg komolyság már nagyon fiatalon. Illetve nem minden szép ember fotogén, és igaz ez fordítva is :D. A kifutóra sem mindenki alkalmas, akit a nagy többség szépnek tart. Szerintem ahhoz, hogy felfedezzenek valakit, jókor kell lennie jó helyen, ahogy írtad. Ahhoz pedig, hogy benne maradjon a szakmában, tehetség kell és egy csomó lemondás, csomó tűrés, megaláztatás, csomó munka, kapcsolatépítés, beszélni több nyelven, mobilnak maradni, világot járni. A modellekkel eladnak dolgokat, így nem csak azt nézik, hogy szép vagy-e, hanem hogy “eladható” vagy-e. Kisugárzás is fontos szerintem. Barbiban ezek mind megvannak, és milliószor jobban tisztelem, mint a wannabe instagram pucsitós “modelleket”, és a reklámozós influencereket.
2020. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Jó, hogy az utcán fedezték fel amúgy. És igen, jókor volt jó helyen, meg az ügynöke is, hogy meglátta a csajt. Nyilván nem a jó csajt látta benne, hanem egy marha fotogén arcú lányt.
2020. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!