Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi pénzt lennétek hajlandó...

Mennyi pénzt lennétek hajlandóak kifizetni hogy találkozhassatok Scarlett Johanssonnal?

Figyelt kérdés

A múltkor olvastam hogy lehetett vele úgymond nyerni egy vacsorát ha X összeget kifizettél valami alapítványnak, na én ilyenben benne lennék ha lenne elég pénzem de gyanítom annyi nincsen. De ha lenne tuti kifizetném.

Szóval ezzel kapcsolatban lennék kíváncsi hogy kinél mennyi lenne az a maximum ami ha rendelkezésére állna (mert ugye nyilván ha nincs annyi pénzed nem tudod kifizetni, logikus), akkor hajlandó lenne kifizetni hogy találkozzon vele? Lenne aki elmenne egymilliárdig?



2020. szept. 17. 23:17
 1/10 anonim válasza:
100%
És a vacsit ő állja?! Ne hogymár kifizetek egy halom pénzt,aztán elviszem vacsizni aztán még azt is én fizessem..🤷🏽‍♂️😂
2020. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vacsizni jól meg tudok egyedül is. Másért vele viszont az utolsó vasamat is odaadnám.
2020. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy fillért se, nem tudom mitől ás mint bármelyik más nő, akivel összefuthatsz az utcán.
2020. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
#3: Hűha, merrefelé mászkálsz te?!
2020. szept. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a híressége nem érték, nem indul előnnyel akár melyik "szomszéd lány"-nyal szemben, arcra be sem jön, mag amúgy is 6 évvel idősebb nálam.
2020. szept. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Persze, én is szívesen találkoznék vele, de nem izgat ez a vacsi annyira, hogy tényleg fizessek is érte. Ha valaki azt mondaná, hogy tudsz menni vele, csak úgy, akkor mennék, de ha kell neki fizetnem, ráadásként sokat, akkor már csak azért sem mennék el, mert olyan érzés lenne mintha felbéreltem volna.
2020. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen találkoznék vele, de nem fizetnék érte 1ft-ot sem
2020. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen kozombos, bar en no vagyok, szoval en sem fizetnek semmit érte.
2020. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
40 forintot..
2020. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt se tudom, hogy ki az... ha meghív egy jó étterembe, és jó társaság, akkor nem kérek pénzt, de ha szar fej, akkor otthagyom, mint eb a szarát.
2022. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!