Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sebestyén balázst valóban...

Sebestyén balázst valóban kedveli valaki?

Figyelt kérdés
Tényleg, mi szerethető benne? egy mondatot nem tud elmondani vihogás nélkűl! mielött valaki megkérdezi, honnan tudom, hogy mindíg vihog, mikor nem is nézem a műsorait, hát a beharangozókban mindíg azt mutatják, hogy vihog! tényleg kiváncsi erre valaki?

2020. szept. 19. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk összevágott videókból én nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Nyilván a vihogós jeleneteket fogják bevágni, mert az több embernek szórakoztató, mint a komolyabb témák. Egyébként mint ember egy teljesen normális, értelmes személyiség, az évek alatt benőtt a feje lágya. Kár, hogy a tévé képernyőn még mindig azt a tapló egoistát játssza, amilyen a való életben is volt évekkel ezelőtt.
2020. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

A hallgatósága mindenképpen, hiszen nem hallgatnák a műsorait ha nem tudnák elviselni. Például a közösségi oldalainak kedvelése egy tipikus mérőszám, amiből következtethető hogy aki már hajlandó őt ezeken a platformokon is nyíltan követni, az kedveli is őt.

Három szám ehhez a feltételezéshez:

Facebook: 628 936 ember követi, 513 304 embernek tetszik.

Instagram: 372E követő


Tehát valóban kedvelik ők sokan, csak róluk könnyen meg tud feledkezni az, akinek a tömeg a véleménybuborékán kívül esik.

2020. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Én utálom.
2020. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
amikor megszűnt a bumeráng sajnos, gondoltam adok neki egy esélyt, és hallgattam par percig de tényleg folyton úgy csinált mintha valami rohadt vicceset mondott volna és végig vihogott .pont mint a regi taho videoin ahol azt mondja hogy f@sz és szetrohogi magát. Ezenkívül szívesen alaz másokat de ezt sajnos vissza kell fognia max olyanokat cikizhet már csak mint a Pamela..illetve néha előadja a magasztos standard velemenyet gyereknevelésről stb mondván őt mindenki felreismeri és csúnyán beskatulyaztak bruhuhu de szegény nem vonulhatott el hogy lecsengjen a (duci lány helyett önmagát) megszegyenítős videoja mert ilyen kevés munkával hol tudna ennyi pénzt kaszalni.
2020. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen igen, van aki bírja, mert bármilyen hihetetlen, az országnak nem minden lakója annyira frusztrált, hogy mindenkit utáljon azért, mert... mert csak.

Fél másodperc alatt simán találhatsz olyan interjút vele a neten, ahol nem vihog. Értelmes, jó műsorvezető. Szimplán a magyar emberek egy elég nagy részének senki sem jó, mert mindenkibe, mindenért beleakarnak kötni.

2020. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem okos, értelmes, példaértékű a magánélete, ráadásul nem teregeti ki mindenféle szennylapnak mint a többi celeb.

Az biztos hogy tud élni, és van neki miből, ez pedig sok embernek csípi a szemét, hát ez van.

2020. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Ááá neeeeem, azért van a tévében meg rádióban meg "internetben"...
2020. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Ügyes srác,
2020. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2020. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
*Sebestyén Balázst
2020. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!