Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem volt cuki...

Csak szerintem volt cuki David Bowie?

Figyelt kérdés
Rá kell csak nézni, azt látni lehet, hogy milyen aranyos pofija is volt.

2020. szept. 21. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is annak tartom, bár nem úgy, hogy de jó pasi, meg bejön, csak aranyos :D
2020. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerinted is? de ő nem csak cuki volt hanem szerintem jóképű is. eleinte szokatlannak tűnt nekem, de minél több képet néztem, annál jobban tetszett :)
2020. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg a személyisége is olyan kis szeretnivaló volt.

Annyira kár, hogy nem él már.

Nem értem, miért mondják rá sokan, hogy csúnya.

2020. szept. 23. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem az a tipikus széparcú pasi, akikbe belezúgnak a nők. Pedig egyáltalán nem csúnya
2020. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Miért haluzod be állandóan a kedvenc sztárjaidról, hogy csúnyának bélyegzik őket, amikor ez nyilvanvaló, hogy nem így van? Jó erzés ezt képzelni, vagy mi? :'D Nekem is egyik kedvencem Bowie, nem látni/hallani olyasmiről, amit allítasz, vagy arról, hogy többen neveznék csúnyának, mint bármelyik másik híresseget. (ha híres vagy elengedhetetlen, hogy minimum néhányan utáljanak) Biztos vagyok benne, hogy Heidi Klumról vagy Audrey Hepburnről is lehetne találni pár olyan kommentet, ahol csúnyának hívják őket, de kérdem én, szerinted ennek van jelentőssége?? Lol
2020. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem tudom, hogy miről beszélsz. Nem érdekel, hogy mit mond a többség Bowieról, nem zavar, ha a külsejét leszólják. Tényleg nincs olyan szép arca, de ez van. Beismerem. Az az utolsó mondatom az előző kommentben meg csak lehet csak hülyeség volt, nem csúnya, de nem egy kirívó szépség, na.
2020. szept. 26. 13:48
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Amúgy Heidi Klum és Audrey Hepburn is nagyon szépek
2020. szept. 26. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem cuki volt, hanem jóképű és extravagáns.
2020. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül szeretnivaló és elegáns volt szerintem.
2022. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!