Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Millie Bobby...

Mi a véleményed Millie Bobby Brownrol?

Figyelt kérdés
En utalom, mert nagyképű és soknak hiszi magát, belevág mások szavába meg a korához képest egy kicsit túl idősnek néz ki (bár ez nem az en dolgom) azt hiszi h o fontos ember és h o csak o létezik de nem így van, amúgy attól meg h az STben szerepelt nem lett nagyobb ember csak befutott a sorozat és azért figyeltek fel ra, amúgy lehet később már a kutya se fogja keresni, na mind1 , Támadjátok Millie fanok....

2020. szept. 22. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Leszarom a celebeket. Kollegad, a barati tarsasagod tagja, vagy mi a gond? En azokat az embereket szoktam maximum utalni akik idiotak es nap mint nap szemelyesen tartanom kell a kapcsolatot veluk es ezt nem tudom elkerulni. Egy random szinesz semmilyen erzelmet nem valt ki belolem, legalabbis negativat tuti nem.
2020. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A külseje miatt az idióta stylistot kéne kirúgni, amiért egy tinit úgy öltöztet, mintha 30 lenne.
2020. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én se csípem, színésznek rossz, ripacs, az arca meg hatalmas, és nem mellesleg igazat adok hogy 16 évesen (asszem ennyi) úgy néz ki mint egy 30 éves, ráadásul abból is az ilyen kiélt fajta. Nekem se szimpatikus.
2020. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Ugyanezt gondolom en is
2020. szept. 23. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Őt inkább a fiatalabb korosztály kapta fel az összes Stranger Things szereplőivel együtt. De nekem az a sorozat is kicsit túl van hypolva. Tetszeni tetszett, de közel sem annyira jó mint ahogy beállítják.


Ma fogom megnézni az Enola Holmes-t, kíváncsi vagyok ott hogy fog szerepelni.

2020. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
Én sem bírom...Nagyon nagyképű. Legalább is nem ismerem személyesen, de nagyon nem szimpi. Persze biztos van bennem egy kis féltékenység is,mert amúgy szerintem szép (kinek mi)
2020. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az Enola Holmesban nagyon jól játszott, jól is tud táncolni, de mivel személyesen nem ismerjük nem lehet róla többet elmondani.
2021. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Nem is ismered... amit a social media át ad az teljesen más mint a való életben. Szerintem csak féltékeny vagy, és egyébként ennyire unalmas az életed, hogy kislányokat utálsz és gyakori kérdéseken más embereket faggatsz, hogy mit gondolnak róla? Szánalmas de a legjobbakat kívánom és egy érdekesebb életet, találj valami elfoglaltságot;)
2021. máj. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!