Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted is meghalt Avril...

Szerinted is meghalt Avril Lavigne 2003-ban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zKAQvhlM3zY


Én ezt nehezen tudnám elhinni :D Szerintem csak felnőtt..


2020. szept. 30. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség :D Most megnéztem egy másik videót is, ahol 2004-es felvételek vannak bevágva 180 p-vel, hát nyilván nem lesz a hangminőség ugyanolyan (mert erre hivatkoznak, hogy más a hangja)...Illetve egymás mellé tesz két fotót, hogy más a foga, de tök más szögből jön a fény, ezért van különbség, meg más az orra (persze, hisz más szögből készült). Na mindegy, engem nem győzött meg :D
2020. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ekkora f*szságot, mert h meghalt de kár lett volna a sikert veszni hagyni?! Akkor pl Chester Bennington, neki miért nem találtak hasonmást? :D
2020. szept. 30. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy az egészet csak azért találták ki, hogy megmutassák, mennyire hiszékenyek az emberek, s ez volt a példa rá. Csak aztán önálló életre kelt, mert tényleg bevették néhányan.
2020. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jaa :D hát akkor nincs miről beszélni :d
2020. szept. 30. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orrát plasztikáztatta.
2020. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meglehet,de abszolút nem vészesen sztem :D
2020. szept. 30. 14:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A CSI: Miaminan volt egy része, ahol meghalt egy énekesnő, aki épp kezdte visszahozni a menedzzmentjének a befektetett pénzt, ezért a helyére egy hasonló kariberű csajt raktak. Sajnos már nem tudom melyik rész volt az.


De egyébként szerintem is baromság az egész. Mindenki változik, ő nála radikálisabb volt🤷🏻‍♀️ Viszont szerintem, ha igaz lenne, olyan 7 pecsétes titokként őrizték volna, hogy senki ne jöjjön rá, nemhogy még pletykálás is elinduljon róla

2020. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de szerintem annyira nem radikális a változás... én többet változtam :D és nem volt sem műtétem, sem hajfestésem
2020. okt. 2. 12:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát radikális, mihez képest? Mert Jennifer Annistonhoz képest, aki az elmúlt harminc évban nem öregedett és nem változott semmit, ahoz képest Avril sokat változott:D
2020. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát azért Jennifer is nyanyásodik már én látom az öregasszonyos vonásokat :D de hát ez az élet rendje, ezzel nincs baj
2020. okt. 2. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!