Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gáspár Laci honnan olyan...

Gáspár Laci honnan olyan gazdag, hogy legalább 2 Lamborghini és egy Mercedes autója van?

Figyelt kérdés

A lambóból legalább az egyik huracan, a Merci az AMG.


Ha jól tudom, akkor ez használtan is legalább 500 millió forint így összesen, de akkor még lehet hogy alá lőttem.



2020. okt. 1. 23:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
K*rvara nincs 4 lamboja 1 darab hurracanja van amit már használtan kapsz 60 misijért is van egy audi s5 se meg egy valamilyen mercije ami 30 30 millió lehet tehát összesen a 3 autója ér kb max 150 misit
2020. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
#11, nem ugy volt, hogy amg mercije van? Az alsohangon 50 millio, de 30-bol sehogy nem fog kijonni. Hacsak nem egy a-oszalyost veszel amg-ben, de annak semmi ertelme, meg egy c-osztalyos amg is 43 millio korul fog megallni, ha pakolsz ra meg egy ket ertelmes extrat.
2020. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
12 egy c63 amg mercije van nézd meg használtautón hogy 15 milliótól kezdődnek és 20 misiért már kapsz jót és a legdrágább is 28 millióba kerül
2020. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
A kérdező meg össze vissza ír marhaságokat 500 millióból kb 4 vagy akár 5 ferrarit lambót vagy mclarent tudna venni ,persze az sem mindegy milyen tipus mer pl egy sima laferrari alapból 300 misi ,vagy egy mclaren senna is alapból 350 400 misi ,de pl egy ferrari 458 italia vagy f12 vagy california simán kapható 100 millió alatt , vagy egy hurracan is meg egy avantador is , de egy mclaren mp4 12 c is bőven 100 millió alatt van
2020. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Pláne ha külföldről pl ausztriából hozza be ahol jóval olcsóbbak és jobb állapotuak a kocsik ,Egyébként meg utána kéne nézni a dolgoknak nem pedig minden elhinni ,
2020. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%

#13; 14; 15

Ez most komoly? 🙃 Szerintetek akinek százmilliói vannak az használtautóról meg Ausztriából fogja megvenni a kocsikat? 😂 Ezen most jót röhögtem. Tudjátok hogy vásárolnak autót a gazdagok? Bemennek a szalonba és megveszik a 0 km-es autót.

12-ert c amg 🙃 Szorozva 4-el és meg is vette szalonból.

2020. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Fehér Audi [link]


Fekete AMG Merci

[link]


Egyik Lambó

[link]


Amikor kiírtam a kérdést, akkor még volt kint egy videó ahol egy fehér lambóval megy el a fodrásztól...

2020. okt. 4. 21:13
 18/22 A kérdező kommentje:
Illetve több mint egy éve, ki tett egy képet egy garázsról amiben 4 lambó volt, igaz ez nem biztos hogy az Ő garázsa volt.
2020. okt. 4. 21:15
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezekre a képekre még a trabanttól is pénzt kap gyagyások :)
2020. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nagyokosok azt mond már el hogy magyarországon hol van hivatalos lamborhini kereskedés ? És aki használtautón hirdeti a ferráriját meg lambóját az csóró ?szerinted ha nem venné meg onnan senki akkor ott hirdetnének emberek ? Mellesleg képzeld rengetegen hoznak be külföldről nagyértékű autókat és elcsaják az adóját plusz áfacsalást követnek el , pl ott vagy győzike is ugyanezt csinálta , hidd el hogy én okosabb vagyok és jobban tudom ezeket , sok ismerősöm van aki külföldről legfőképp ausztriából hozta be az autóját
2020. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!