Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hugh Grant jóképű, szimpatikus?

Hugh Grant jóképű, szimpatikus?

Figyelt kérdés

Több filmjét is láttam - kedvencek: Sztárom a párom, Zene és szöveg, Négy esküvő és egy temetés - de nem tudom, talán nagyon befolyásolnak a róla megjelent cikkek.

Bár nem olvasok rendszeresen lapokat, de többektől hallottam, esetleg olvastam is róla, ami kimondottan undorítóvá tette. Illetve vannak furcsa megnyilvánulásai - például az Egy fiúról című filmben kerek perec kijelenti, hogy utálja a gyerekeket - én nem mondom, hogy imádja, meg puszilgassa a gyerekeket, de az túlzás, hogy egy interjúban így nyilatkozik :-(

Viszont szerintem eléggé "helyes" pasi. Nem tudom, hogy más is van-e ezzel így?

Van egy ismerősöm, akivel "jártam", de inkább nem nevezném járásnak, hanem leveleztünk, meg én nagyon szerettem, de ő? (Hát ez nem ide tartozik.....) És amikor meglátom Hugh Grant-et, mindig az "Ismerős"öm jut róla eszembe. (állítólag nagyon hasonlít rá)



Ti mit gondoltok Hugh Grantről? 10-ből mennyi?


2010. aug. 8. 19:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, hogyha színészként kell(ene) pontoznom, akkor 10/10, de ha férfiként, hááát.... :-D 10-bőőől... 8 .
2010. aug. 8. 19:55
 2/16 A kérdező kommentje:

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm Nektek!

Üdv.: E.

2010. aug. 8. 20:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Színészként nagyon nem tudok belekötni, pasiként is igen jó volt fénykorában, mára eléggé eltorzult, meg az a prostis botránya a feka csajjal :D Fénykorában én is 10/8at adnék neki. A mai verziót nem osztályoznám. :D


[link]


[link]

2010. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Na, hát nekem ugyan de ugyan ez a véleményem róla! Igen, ezeket a képeket én is láttam, hát enyhén szólva "durva", de akkor még finoman fejeztem ki magamat :-(

Várom a további válaszokat!

2010. aug. 8. 20:29
 5/16 anonim ***** válasza:
7,de kedvenc színészem,profi :D
2010. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
áááááá de utálom ezt a rohadt színészt olyan fos filmekbe játszik meg olyan szarul te jó ég ááááá
2010. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Egyik kedvenc színészem, nem a kinézete miatt, hanem ahogy átjön a képernyőn a szorongása, ez teszi jó színésszé és hitelesé.

A szeme az szép, de amúgy nem nagy szám.

2010. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be...
2010. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát inkább szimpatikus, de azért nem ronda!
2010. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A személyisége nagyon-nagyon-nagyon nem jön be. Ha egy hétig vele kéne élnem... Hát egyikünk tuti meghalna a végén:D

De mint pasi 10-es. Vagyis inkább volt. Mondjuk... még 3 éve. Vagy inkább 6. Most viszont előbb választanám Al Pacinót 70 évesen, mint ezt az öntelt f*szkalapot ... 50 évesen?

2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!