Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hugh Grant jóképű, szimpatikus?

Hugh Grant jóképű, szimpatikus?

Figyelt kérdés

Több filmjét is láttam - kedvencek: Sztárom a párom, Zene és szöveg, Négy esküvő és egy temetés - de nem tudom, talán nagyon befolyásolnak a róla megjelent cikkek.

Bár nem olvasok rendszeresen lapokat, de többektől hallottam, esetleg olvastam is róla, ami kimondottan undorítóvá tette. Illetve vannak furcsa megnyilvánulásai - például az Egy fiúról című filmben kerek perec kijelenti, hogy utálja a gyerekeket - én nem mondom, hogy imádja, meg puszilgassa a gyerekeket, de az túlzás, hogy egy interjúban így nyilatkozik :-(

Viszont szerintem eléggé "helyes" pasi. Nem tudom, hogy más is van-e ezzel így?

Van egy ismerősöm, akivel "jártam", de inkább nem nevezném járásnak, hanem leveleztünk, meg én nagyon szerettem, de ő? (Hát ez nem ide tartozik.....) És amikor meglátom Hugh Grant-et, mindig az "Ismerős"öm jut róla eszembe. (állítólag nagyon hasonlít rá)



Ti mit gondoltok Hugh Grantről? 10-ből mennyi?


2010. aug. 8. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én os találkoztam egy ilyen fiúval aki tökre hasonlított rá! mond véletlenül nem Gergőnek hívják!?

Lécci kérdező írj!

2011. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, írok, kedves Utolsó Válaszoló!


Nem, nem Gergőnek hívják a "Hugh Grant-hasonmás" ismerősömet...:)

2011. jan. 8. 21:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jóképű, bár azért már elég öreg. Bírom, ahogy olyan furán tud mozogni meg gesztikulálni :D

10-ből 9 pontot adok neki.

Amúgy színészként azért olyan nagy alakításokat nem láttam tőle...

2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jóképű. és szimpatikus is:)
2013. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül jóképű! :)
2014. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nos en nagyon orulok, ha tobben is talalkoztatok mar Hugh Grant hasonmasokkal, mert nekem az az almom, hogy olyan pasit talaljak, aki ugy nez ki mint o 5-10 eve

Mert akkor 10/10000000 volt:)

Szineszkent pedig 10/vegtelen:D

A szemelyisege, viszont eleg tavol all a filmben alakitott szemelyektol, valoszinuleg nem konnyu egyutt elni vele, ezt o is gyakran bizonygatja

2014. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!