Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kerül Gaby Spanic...

Miért kerül Gaby Spanic közönségtalálkozója pénzbe?

Figyelt kérdés

Olvastam Instagramon, hogy közönségtalálkozót szerveznek Gabriela Spanicnak Szegeden. Szájtátva, olvasom, hogy az első 3 sor 8500 Ft, minél jobban hátra ülsz, annál jobban csökken az ár. Már nem tudják hogy lehúzni az embereket?


És az egész csak egy beszélgetés...



2020. okt. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Gabriela Spanic nem a Lil g. Még olcsó is ez a 8500
2020. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert ot is ki kell fizetni valamibol es a 25 euros jegyar nevetsegesen olcso az o viszonylataban. Amugy tole nem sajnalom, edes no. Egy BishBharbietol vagy Lil G-tol viszont nagyon is.. :D
2020. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szervezőknek nyilván fizetniük kell a nő utazását, szállását, a terembérletet, a kötelező rendezvényi dolgokat, s akkor még azt feltételeztem, hogy Spanic ingyen áldozza erre az idejét.
2020. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amugy oriasi onfegyelem van benne.. most halt meg az anyja es igy is mosolyog, szerepel, ezt-azt szervez. En hasonlo esetben a szobabol sem mentem ki..
2020. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Aki az anyja halála után még képes elmenni a TV2-nek k*rválkodni, ott már semmi reményt nem látok. Ez a világ tényleg megérett a pusztulásra.
2020. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!