Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Majka és a Curtis szerintete...

A Majka és a Curtis szerintetek cigány?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik mindkettő,kinézet,mentalítás,stílus,legalábbis van bennük cigányvér szerintem.
2020. okt. 29. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2020. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Csak ahol nevelkedtek ez ragadt rájuk. Ilyen környezetbe születtek ennyi. Ha egy romagyereket művelt magyar emberek nevelnek, akkor ő is teljes olyan lesz hiába roma a származása. Ismerek művelt romákat is, full normálisak, szépen beszélnek stb.

Az ember nem tehet arról, hogy hova szület és, hogy mit szed fel gyermekkorában (akaratlanul) Majka ahhoz képest, hogy honnan jön, milyen volt, tök normális.

2020. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

"Ha egy romagyereket művelt magyar emberek nevelnek, akkor ő is teljes olyan lesz hiába roma a származása"


A genetika határozza meg ezeket a dolgokat, örökbefogadott gyerekek inteligenciája, viselkedése a vérszerinti szűleire hasonlít.

2020. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
53%
Igen
2020. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
A nevelés határozza meg
2020. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Az evolúció határozza meg!


[link]

2020. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

#eztmondom

Semmi élettapasztalatod nincs ezzel kapcsolatban. A környezetünk sokkal nagyobb befolyással bír a viselkedésünk alakulására, mint a "genetika". Cigány vagyok, még sem lopok, nem csalok, nem hazudok, stb. 20 éves egyetemista vagyok, és igen, mindkét ágról ameddig csak van emlékezetünk a felmenőinkre, mindenki cigány volt. Egyeznek a genetikai tulajdonságaim az "olyan" cigányokkal, mégsem viselkedek úgy, ahogy ők. Akkor hogy is van ez??

2020. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
#7 ne lepődj meg! Itt 10-ből 9 ember rasszista
2020. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

7#


De miért nem lehet felfogni, amit mondok?


Te olyan lettél, amilyen géneket örököltél a szüleidtől, mint ahogy minden ember származástől független!


P.: ha egy alacsony IQ gyereket magas IQ nevelő szülök nevelik fel, akkor is az eredeti szüleire fog hasonlitani a gyerek.



Tetszik érteni??

2020. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
#9 melyik kutató mondta ezt?
2020. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!