Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az a Majka–Curtis botrány?

Mi az a Majka–Curtis botrány?

Figyelt kérdés

Volt egy kis szabadidőm és felnéztem YouTube-ra. A YouTube a főoldalán a "Felkapott" szekcióban megjelenítette nekem a "Puzsér Róbert a Majka–Curtis botrányról" című videót. Látom, hogy 281 ezer megtekintése van. Kicsit jobban szétnézek a főoldalon és látom, hogy a YouTube egy rakás hasonló videó van, ami az úgynevezett Majka–Curtis botrányról szól.


Mi a szösz ez a Majka–Curtis botrány? Semmi időm nincs egy rakás újságcikket átolvasni, hogy átjöjjön a lényeg, így kérem valaki magyarázza el röviden mi az a Majka–Curtis botrány és miért ilyen felkapott.



#sztár #Curtis #Majka #Majka–Curtis botrány
2018. szept. 5. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majka egyik koncertjén bejelentette, hogy szétválnak útjaik Curtissel, mert Curtisnek évek óta drogproblémái vannak. Facebookon is volt erről több posztja meg videója Majkának. Curtis nagy támadásnak meg árulásnak veszi, hogy Majka nyilvánosan megalázta és hogy az ilyen nem barát. Majka szerint meg már túl sok balhé volt vele, a munka rovására ment, hogy állandóan miatta kellett mentegetőznie. Röviden ennyi. Puzsérék meg még többen, azt feszegetik, hogy jogos volt-e Majkától, hogy ezt nyilvánosan elmondta és hogy hasonló esetekben más mit tett.
2018. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve Majka elmondása alapján, többször is próbált neki már segíteni, terápiára is elment, de csak egyszer, aztán sose többet. Pár éve autóbalesete is volt Curtisnek, bedrogozva.
2018. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy csodálatosan megkomponált média-cicaharc, hogy kicsit felturbózzák a szennylapok eladásait meg a YouTube nézettséget. Semmi más. Egy szót se vegyél komolyan az egészből.
2018. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 09:49, ma 09:50: Köszönöm!


ma 10:37: Mivel csak véletlenül futottam bele számos YouTube-videó címében, így nagyon nincs mit komolyan vegyek ebből az egészből. A híreket témakör szerint szűröm, illetve 1-1 témakörre specializált híroldalt olvasok, ebből adódóan nem futottam össze ezzel az úgynevezett Majka–Curtis botránnyal máig. Kíváncsi voltam címszavakban, néhány mondatban mi az a botrány, ami ekkora nézettséget produkál. Úgy tűnik ez egy teljesen semmitmondó eset, egy-egy sokak által űzött tevékenység okozott ekkora felhajtást.

2018. szept. 5. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Curtis kábítószeresen akart fellépni, Majka pedig hazazavarta.
2018. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Persze-persze, semmit nem tudsz róla, Istenem ez olyan, mint amikor anno arra verte magát valaki, hogy csak spektrumot néz (ami tele van trash műsorokkal persze).
2018. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!