Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki mit szól ahhoz, hogy...

Ki mit szól ahhoz, hogy Johnny Depp elvesztette a pert a The Sun ellen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a sztorit, Amber Heard, JD exe beperelte a színészt, amiért elméletileg verte a nőt, erre a The Sun című újság lehozott egy cikket, amiben JD-re feleségverőként utal. Johnny beperelte a lapot, amiért ilyenekkel próbálják őt bemocskolni, ezt a pert azonban tegnap elvesztette.

Egyébként közben kiszivárogtak olyan felvételek, amiken egyértelműen látszik, hogy Amber Heard abuzálta őt, mellé rengetegen vallottak a nő ellen és Johnny mellett, köztük Amber testvére is.


2020. nov. 3. 23:21
1 2
 1/12 Simon Petrikov ***** válasza:
87%
Kész vicc. Ezután mondja még valaki, hogy nincs olyan ország ahol utálják a férfiakat.
2020. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy így lejáratják és tönkre akarják tenni. Nagyszerű színész!
2020. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem is mélyen elszomorított, és értetlenül állok a tény előtt, hogy egy ilyen fantasztikus embert és művészt így le akarnak húzni. A 444.hu is egy olyan fröcsögős cikket hozott össze, hogy én éreztem már magam rosszul. És hogy feleségverő? Pont ő? Kétlem. Csak nézzük meg, hogyan bánt a gyerekekkel a kórházban, vagy hogy hogy kezeli a rajongóit. Szánalmas, hogy valakinek ennyire keresztbe akarnak tenni egy EMBERnek...
2020. nov. 7. 23:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő egy aranyásó, minél több pénzt akar lehúzni róla, úgy pofon vágnám (nő létemre), hogy a fal adná a másikat.Teljesen ki akarja fosztani, ha ez nem sikerül, a becsületét tapossa a sárba. De ez az amerikai sztárok sorsa, akik óvatlanul NEM kötöttek szerződést.
2020. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szegény Johnny, nem értem, hogy nem vette észre, hogy kivel(/mivel) él együtt...
2020. nov. 8. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, jól megszédítette, most pedig kifosztja. Szép kis utolsó r..* az a nőszemély.
2020. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez nem szabályellenes, de támogassátok Őt ti is azzal hogy aláírjátok az indított petíciókat! Van olyan is ami arról szól, hogy a Warner Bros hozza őt vissza Grindelwaldként, és egy másik ami arról szól, hogy Ambert vágják ki az Aquaman 2- forgatásáról. Ennél többet sajnos tenni nem tudunk. :( change.org oldalon találjátok őket
2020. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, alá írom, ennyit megérdemel❤️
2020. nov. 11. 00:08
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos azóta láttam, hogy kihirdették ki lesz helyette. Nagyon szomorú vagyok... :(
2020. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De legalább megkapja a teljes fizetéstést... :)
2020. nov. 13. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!