Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Britney Spearssel?

Mi történt Britney Spearssel?

Figyelt kérdés
Elég ránézni az instagramjára és látszik hogy valami nagyon nem oké. Mintha egy emberi roncs lenne. Így tönkretette a hírnév? Rossz látni így bárkit is, még ha nem is ismerem.

2020. nov. 5. 18:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Ő egy tiszta lelkű, rendes, naiv csajszi volt régen. Egy olyan világba csöppent, ami tönkretette. Mintha egy szentet leküldenének egyedül a pokolba kb.
2020. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom de jó lene nekem.
2020. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Britney egy igazi sztár! Gyönyörű volt és tehetséges, egy végtelenül értékes ember, szegény biztosan nagyon sok mindenen ment keresztül. Én nagyon szeretem, őt tényleg a média, meg a rossz társaság, a drogok tették tönkre. Szerintem már jól van, bizonyára lecsillapodtak nála a dolgok. Persze sohasem tudni mi van vele, de remélem vigyáznak rá! :)
2021. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
13-mas nincs jól. Pszichésen teljesen tönkrement, néha vannak józanabb időszakai, de élete égéig gyámságra szorul.
2021. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Azt nyilatkozta a bíróságon hogy lítiummal tömték és attól csúszott szét
2021. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Utolso, igen.

Ez az itteni válaszok utan honapokkal derült ki

2021. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen,láttam. Frissítés jelleggel írtam
2021. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom szegény nőt :(. Nyilvan így kívülállóként nem ismerem, de egy nagyon tisztaszívű gyerek volt, mikor bele lett rángatva a show bizniszbe, mi több, meg is maradt annak. Ez a világ pedig nem ilyen embernek való, főképp nem gyereknek. Mindenki megbolondult volna a helyében, aki egy kicsit is naiv, érzelmes személyiség és dróton rángatják mint egy bábut. Már rég kiszállhatott volna ebből az őrületből és élhetne a saját pénzén, amiért megdolgozott! A gyerekeivel, boldogságban. Ehhez képest gyakorlatilag a teste felett sem rendelkezhet szabadon, ez borzasztó megalázó és egyben ijesztő helyzet, hogy ilyen jogállamban megtörténhet. Persze, én nem mondom, nem százas szegény teljesen, de joga lenne úgy tönkretenni az életét, ahogy ő akarja és ahogy teszi a többi popsztár is. Szerintem a mostani állapota inkabb javulna, ha az apja leszállna róla mert így pont emiatt van rosszul. Ezt senki nem bírná :(. Mi több, minden nő tönkremegy abban és örökre feladja a normális életet, ha kudarcot vall mint anya és elveszik tőle a gyerekeit. Akkor már sokan úgy vannak, hogy minden mindegy :(. Meg lehet érteni hogy nem lett jobban ezek után. Na meg amit a bulvár lapok műveltek a 2000-es években….hiénák…
2021. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy ott van Demi Lovato, aki túladagolta magát, levágta haját, azt sem tudja, hogy fiú-e vagy lány és őt ünneplik érte, hogy milyen bátor és progresszív. Britney-t pedig kevesebbért is őrültként kezelik. Ki érti ezt? Igazságot Britney-nek!!!
2021. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
19 csomóan “őrültek” amúgy a sztárvilágban, a legtöbbjük mindenféle drogokkal létezik, illetve sokan bírnak ilyen-olyan másságokkal, bár az nem őrültség, csak ez van kész. Ez így volt 30-40 éve is a show bizniszben, lehet még régebben is. Azt én sem értem, hogy Brittney miben rosszabb ennél, vagy mitől szorul ő gyámságra, miért kell neki ezt a földi poklot megélnie (amitől megjegyzem nem lesz jobban), míg a többiek hozzá hasonló, vagy még veszélyesebb agybajjal nem. Ráadásul a hülye apja, aki felelős az állapotáért, ő sem sokkal okosabb, jobb nàla, tehát mégis milyen jogon dönt helyette, gyakorlatilag a méhében is “benne van” csúnyaszóval, nem vetetheti ki a spirálját, az egészségével kapcsolatban sem dönthet maga, ilyen-olyan gyógyszerrel tömi, stb. Demi helyzete teljesen más, bár nem olvastam részletesen hogy mi van vele, de az lmbtq vonalat ne keverjük ide szerintem.
2021. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!