Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg jönni fog BTS Magyaror...

Tényleg jönni fog BTS Magyarországra? Ha IGEN akkor kb. mikorra?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! (Ha nincs pontos dátum akkor jelezzétek köszi)

2020. nov. 9. 21:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Idén lett volna rendezve valamelyik neves díjátadó Magyarországon, de ha nem lett volna covid akkor sem jöttek volna el tudtom szerint. Mivel covid van ezért 21re lett eltolva. Addig még sok minden történhet, szóval lehetséges h eljönnek ide. De véleményem szerint nem fognak. Koncertet pedig a járványhelyzet miatt csak max online tartanak
2020. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 2es!

Nem erőltetjük rád a mi zenei műfajunkat, ezért te se tedd. A kérdező feltett normálisan egy kérdést azoknak akik tudnak is róla valamit. De tudod mit! Örülök hogy le tudtál ereszteni, és kielégítedted eme vágyaidat is. Remélem sikeres leszel az életben is, ha így állsz hozzá minden, számodra ismeretlen dologhoz! Sok sikerre lesz szükséged! És az 1es voltam, ha esetleg beszélgetni támad kedved az elfogadásról. További szép estét! :)

2020. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
2-es azta mekkora egy homofób vagy. Nem a te véleményedet kérdeztem sőt senki véleményét a BTS-ről hanem hogy tényleg jönnek-e. Meg plussz nem melegek csak mert úgy öltözkednek kis okos. Ha igen semmi baj sincs vele. Inkább lennék olyan emberrel mint ők mint egy homofób tahóval. Csak hogy még idegeskedj biszexuális vagyok :)
2020. nov. 9. 22:22
 4/37 A kérdező kommentje:
3-as teljesen egyetértek
2020. nov. 9. 22:37
 5/37 anonim ***** válasza:
13%
Remélem sose. Nem kell tovább csökkenteni az amúgy is alacsony itthoni színvonalat.
2020. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi troll egy rakáson
2020. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
13%
Most nem azért gyerekek, én nem itélek el semmilyen zenei műfajt, csak én azért sokkal jobban részesítem előnyben a rendes hangszerekkel készült zenét, mint a mósógépeffektes számítógépes muzsikát. Nem akartam senkit megsérteni de ha már idén elmaradtak az igazi odaba*zós bulik akkor ne egy ilyen minirajongótáboros, világnak semmitmondó "zenekart" hívjunk már ide melynek rajongótábora főként 12-15 éves korú lánykákból áll. Hanem sokkal inkább valami olyat, hogy ne csak az általam kedvelt műfajból mondjak példát, hanem amit 50-50%-ban kedvel sok (nagyon sok) ember. Pl Avenged Sevenfold, Ac/Dc, Mrtin Garrix stb. Megmondom őszíntén hiányoznak a fesztiválok (Rockmaraton, Volt, Sziget..stb.) és a híres előadók. Bulizni kéne már egy olyat mint az állat mert ez már nem állapot. A korona szerte széjel ba*zott vírusból elegem van már. Nem akartam senkit megbántani csak már nagyon ki vagyok és bocsánat ha alpári módon fejeztem ki magam az előbb. Köszi heló
2020. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
16%
Rammstein kéne ide vagy Iron Maiden, esetleg Eisbrecher, nem ilyen noname vackok amiktől elkezd vérezni a füled...
2020. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
8%
Erről beszélek
2020. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Laikusan azt mondom,hogy a vírus miatt nem az éven. Honnan szerezted az infót,hogy jönnek? Küldesz linket?
2020. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!