Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem nevettem még soha...

Csak én nem nevettem még soha Dancsón?

Figyelt kérdés
Nem láttam sok videóját, úgy kb 10-et, de számomra egyáltalán nem vicces. Olyan sokan szeretik meg “szakadnak” rajta, higy elgondolkoztam egy pillanatra velem van a baj? 😅

2020. nov. 14. 01:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

A régi videói szerintem viccesek voltak, az újak között kevés.

Amúgy nincs veled probléma, csak eltér a humorod. Számomra az érthetetlen, hogy az animékben lévő gagyi és gyerekes poénokon hogy képes egy felnőtt nevetni. Pedig, bírom az animéket.

2020. nov. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Én se nevettem rajta sokáig... amíg nem néztem :D
2020. nov. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Nemrég próbáltam tőle megnézni néhány videót. Régen láttam a titanic 2 és az álom.net filmekről beszélni, ami tetszett, de nem igazán követtem utána. Szóval belevágtam és megnéztem néhány új előadását. Egyáltalán nem mutatott semmi újat, csak lemásolta az amerikaiakat. Olyan mint egy "zs" kategóriás film, ami mégis szeretnek az emberek mivel magyar, nem pedig angol. Vagy olyannak is lehetne mondani, mintha megpróbálnád megnézni a halálos iramban 86. részét. Tök jó látvány, de miről van szó, és nem láttunk még elég hasonló tartalmat? Egyszerűen csak unalmas. Ami viszont furcsa az az, hogy most úgy viselkedik mint a régi videóiban azok akikből viccet űzött. Ez irónikus... De ha belegondoldolok ez az egyik legjobb vicc :D

Lehet hogy mégis néznem kellene hogy kiröhöghessem, végül a saját paródiája lett.

2020. nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas és semmi vicces nincs rajta..
2020. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A régi érában született videóit még lehet meg meg mosolyogtam, de amit az elmúlt évekbe művel, azon csak szét kringézi magát az ember. Ezért nem is nézem.
2020. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A "Szakszerűen" videói még viccesek voltak.
2020. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

A régi videói (amikből már igen csekély számú van fent, mert TÖRLI őket 🥶) még tényleg szórakoztatóak és viccesek voltak.

Amióta felvette ezt a vagizós hypebeast imázst, a személyisége és a videóinak tartalmai is megváltoztak. Nagyot zuhant a színvonal, mert újabban a 15 éveseknek akar imponálni, és kényszeresen azt lesi, milyen aktuális szennyből lehetne tartalmat rittyenteni ahelyett, hogy bevetné a saját ötleteit, mint régebben, amikor a magyar YouTuberek körében még ő volt az etalon, és mindenki neki szurkolt, hogy ő legyen az első, akinek milliós feliratkozó tábora van.

2020. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Titanic 2 óta, vagyis már jó pár éve nem nézem, de a korábbi videóit sem a humora miatt szerettem, hanem mert végigvette a logikai bakikat, világítási és forgatási hibákat.
2020. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Miért, van ember aki nevetett rajta valaha? Egy szánalmas bohóc aki csak a pénzért majomkodik hogy ne kelljen dolgoznia, ennyi.
2020. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, van ember aki nevetett rajta valaha? Egy szánalmas bohóc aki csak a pénzért majomkodik hogy ne kelljen dolgoznia, ennyi."


Még mielőtt a "bohócdancsó" korszak beköszöntött volna, ő a Youtube mellett egész komoly szakmai karriert futott kommerciális kisfilmek készítésével.

2020. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!