Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem nevettem még soha...

Csak én nem nevettem még soha Dancsón?

Figyelt kérdés
Nem láttam sok videóját, úgy kb 10-et, de számomra egyáltalán nem vicces. Olyan sokan szeretik meg “szakadnak” rajta, higy elgondolkoztam egy pillanatra velem van a baj? 😅

2020. nov. 14. 01:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Karrierje elején szerintem is igazán vicces videókat készített. Manapság is megnézek néhanapján egyet-kettőt, de viccesnek sajnos nem nevezhetőek.
2020. nov. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor nem ugyanolyan a humorotok, vagy csak nem te vagy a célközönség.

Egyébként nem értem ezt a sok felháborodást, az emberek változnak és kész. A mai materialista világban a pénz érez prioritást, és az a csúf igazság, hogy komolyabb videókból nem tudna megélni. El kellett döntenie, hogy vagy hobbi szinten rászán több 10 órát, és nem kap belőle semmit, vagy pedig ez lesz a "szakmája", és keres belőle pénzt rendesen. Tehát tudatosan csinálja ezt, ha valakinek nem lett volna egyértelmű...

2020. nov. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. A régi videóiban is ugyanazt csinálta, mint a mostaniakban, szarkazmus, cinizmus, kifigurázás, nyomokban tartalmazott olyan elemeket, amin ESETLEG elmosolyodtam, de ennyi. Nekem akkor is túl volt hypeolva, annyira sose volt jó, hogy zseninek legyen titulálva. Az új videóiban meg hozza azt a formát, ami mindig is szeretett volna lenni és mostanra sikerült neki. Magához aljasodott.
2020. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
meg egyébként Zimánynak simán van pénze a szponzorokból és a tvből, higgyétek el, annyi követővel alsó hangon 100kFT/poszt ha szponzorált...
2020. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja ez nemide lol
2020. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na akkor már ne furdald az oldalunkat, ki az a Zimány?
2020. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!