Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A duci színészeknek nem esik...

A duci színészeknek nem esik rosszul, ha a karakterüknek beszólnak a súlya miatt?

Figyelt kérdés

Ha van egy színész aki túlsúlyos, és a filmbeli/sorozatbeli karakterüknek beszólnak, ledagadtozzák vagy még cifrábbakat is mondanak rá. Nekik ez nem esik rosszul? Hisz még azt sem mondhatják, hogy ez csak egy szerep, mert a valóságban is ducik.


Vagy láttam már duci gyerekszínészt, akinek szintén megjegyezték a súlyát a szerepben amiben játszott. Egy gyerek mit érez ilyenkor? És a felnőttek? Mindenki aki a valóságban is túlsúlyos és a szerepében még az orra alá is dörgölik?



2020. nov. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért esne? Azért kapta meg a szerepet, mert olyan. Meg amúgy is megkapják a forgatókönyvet gondolom (legalábbis ami rájuk tartozik) és abban benne van, szóval nincs meglepi.
2020. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki kényes erre, vagy akár még tévhitben is él a testalkatával kapcsolatban, akár túlsúlyos, akár cérnavékony, az nem fog olyan szerepet elvállalni, ahol az előtérbe kerül, pláne negatív fényben.

Én azt mondom, hogy ha túlsúlyos színészt látsz ilyen szerepben, az csak annyit jelent, hogy egészséges az önképe és elég magabiztos ahhoz, hogy ne vegye zokon, ha a film kedvéért sértegetik, kifigurázzák.

2020. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam 2-es, köszi, hogy ilyen jól leírtad! :)
2020. nov. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!