Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marilyn Monroe ma már tényleg...

Marilyn Monroe ma már tényleg ducinak számítana :O?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, igen. Főleg a Victoria's Secret szerint. De szerintem azok az igazi nők, nem ezek a csontkollekciók :D Régebb nem fektettek akkora hangsúlyt a fogyásra, mint most. Azonban ha megnézed az ókori szobrokat, meg a középkori festményeket, akkor észreveszed, hogy nem csontvázak vannak :)) De minden test úgy szép ahogy van :)
2013. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem.

Ő volt 90-60-90 ez a mai szépségideál, és a modelleknél az elvárás.

2013. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlitsd össze Marzlin Monroe-t Angelina Jolie-val. Szerintem nyilvánvaló a különbség. És a "duci" mellesleg nem azt jelenti, hogy kövér, csak formás :P
2013. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ducinak szamitana annak aki balfax.
2013. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem mostani a kérdés, de szerintem simán aktuális lehet, hogy válaszoljak egy kommentre.


3/4 Teljesen felesleges volt összehasonlítani a két nőt, mert abszolúte mások. Ráadásul nem is egy korban éltek. De, ha már megtetted, akkor én is. Nekem Angelina sosem tetszett,és nem azért, mert csúnyának találom. Angelina a mai kornak megfelelő, (bocsánat) aszott, anorexiás kinézetű nő. Inkább vagány, mint nőies, ahogy öregszik, egyre inkább megtört az arca. Marilyn pedig annak a kornak megfelelően, igazán nőies, elegáns, csábos, bájos nőci volt, nőies, de vékony formákkal. És nem utolsó sorban, volt kisugárzása. Nem is akármilyen. Finom, porcelán bőrű, babaarcú. Angelina teljesen más. Ezért írtam, hogy a kettő nem összehasonlítási alap.

2020. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!