Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Linda étkezési problémá...

Zimány Linda étkezési problémájáról hogyhogy senki nem beszél?

Figyelt kérdés
Több olyan fényképe, videója is van instán ahol látszik, hogy egészségtelenül, abnormálisan vékony. Nyáron egy cikkben beszélt róla, hogy alig eszik a karanténban. Eközben a kommentelők, már akiket hagynak kommentelni, az alakját dicsérik és tippeket akarnak.

2020. nov. 17. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy nem vékony csak a feje nagy.
2020. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert esetleg SENKIT SEM ÉRDEKEL?
2020. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
vannak fontosabb dolgok is, talán nem ezzel foglalkozik mindenki
2020. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem lényeges, hogy a fiatalok tudják ez nem egy normális és egészséges testalkat.
2020. nov. 17. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Az ellenvéleményeket nyilvan törli meg tiltja. Egyértelműen anorexiás, vagy s masik ortorexia lehet. Szerintem is kicsit túlzásba vitte, borzalmas le van soványodva.Kb mikor amerikaban volt szepsegverenyen nekem akkor tetszett. Most nem tudom mi van vele.
2020. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szegény nagyon csúnya lett. Régen egy balvanykent tekintettem rá, de már követni se kovetem. Egy modernkori szörnyeteg lett belőle. Csont sovány, agyon plasztikazott, agyon szolizott, fonnyadt bőrű nő. Simán akik napszamba járnak kapálni, olyan hatást kelt főleg ahogyan Lilu muti hogyan szepulsz videojaban kinéz... Én megijedtem tőle!
2020. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen.. Az arca mint egy gumi nő. Tele van botoxal vagy én nem tudom mitől néz ki úgy mint egy szörny szülött. Pár éve én is gyönyörunek láttam. Kb 4 éve meg szép volt, de most???!!!!
2020. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Olyan az arca mint egy szottyadt cigányasszonynak. És az a test, te jó ég!!! Én nem biztos hogy akarnám látni ruha nélkül.
2020. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát nincs is palija... Nem véletlen... Botsaska
2020. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Szegény nagyon randa lett! A koplalaatol ilyen vagy a plasztikatol? Hietetlen!
2020. dec. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!