Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande szülei mit...

Ariana Grande szülei mit szólnak lányuk viselkedéséhez, imidzséhez?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban arra a gátlástalan és túltolt szexéhségre amit nyomat 0-24, a dalaiban, az interjúiban és úgy nagyjából mindenhol. Nem gondolják, hogy egy fiatal lánynak nem így kéne viselkednie?

2020. nov. 17. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Amennyi pénzt keres,elnézik neki.
2020. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
27 éves, hol fiatal az már? Egy szerepet játszik az igényeknek megfelelően, a magánéletében nyilván nem ilyen. A közéleti részből pedig milliárdos.
2020. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Hogy a szülei mit szólnak?

Az anyja adta el a médiának még gyerekként. Ő támogatta meg abban, hogy egy pénzéhes, egoista szexmániás libává váljon. Ha Joan Grande nem lett volna tehetős és befolyásos, Arika sem celebeskedhetne.

Tudom, ezen talán most pár fanocska kibukik, de szerintem Ariana elmeprogramozott. Az interjúkban, civil helyzetekben, online úgy kommunikál, mintha valami nem lenne vele oké mentálisan. Affektál, hunyorog, dobálja a haját, kényszermozgásai vannak.

Már arra is gondoltam, hogy a felszín alatti sztárgyártó gárda szándékosan kényszeríti erre az imidzsre, és mivel megvannak a jól bevetett taktikáik, amit ebben az iparban előszeretettel alkalmaznak, már a saját személyiségének részévé tette ezt a szerepet. Ez egyébként NEM RITKA jelenség ebben az iparban. Ezeknek a celebeknek még fiatal kistiniként szándékosan feldarabolják az elméjét, skizofrénné teszik őket, hogy aztán azt a programot futtathassák le rajtuk, ami hosszú évekre előre meg van írva, mert a minimális esélyét sem adhatják meg annak, hogy később ellenük forduljon és kisétáljon ebből a hazug, szemfényvesztő játszóházból.

2020. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Miattad megnéztem a legújabb klipjét. Hát hogy ez a csaj még mindig a bal profilját mutogatja, de már évek óta

nekem megfájdul a nyakam.

Vajon civilben is ilyen ferde nyakkal közlekedik előrefele?

2020. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Második. Ja, nyilván gazdag. Viszont ha ez olyan kur.va jó élet, miért drogozik sok sztár? Miért isznak sokan?
2020. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

#3: Pont azért, amit már leírtam és elkezdtem kifejteni, ha egy kicsit figyelmesebb lettél volna.

Ebben az iparban a felszíni csillogás, és az, hogy “a celebek azt csinálnak, amit akarnak” csak LÁTSZAT.

Kényszerítik, folyamatosan fenyegetik őket, szigorú szerződéseknek vetik alá őket, hogy azt tegyék, amit a felszín alatti futtatógárda diktál nekik. Így nem csoda, hogy sokan a drogba, alkoholba, öngyilkosságba menekülnek a sztárok közül.

Van kifejezetten olyan drog is, amit a Disney-nél gyerekszínészekkel szoktak beszedetni, pont azért, hogy azt tegyék, amit mondanak nekik, és ne álljanak ellen egy kérésüknek sem.

2020. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezekrol csak nekem jutott eszembe a k-pop zenei ipar? A felszin cukormaz, es belul sotet. Felre ne ertsetek nagyon szeretem a k-popot, de amit a lemezkiadok csinalnak az ilyeszto..
2020. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kpop még ennél is borzasztóbb, először végig kell vinned az egész trainee cuccságot,diétáznod kell mint az állat,elveszik a telefonod és később minden összeget vissza kell fizetned amit elköltöttek rád az évek alatt HA debütálni szeretnél.

Aztán továbbra sem lesz jobb a helyzet, jönnek a haterek,a rasszista emberek akik nap mint nap támadnak stb, tehát igen. Az idolok élete végképp nem fényes, nem beszélve arról hogy ezek mellett a fanjaik milyen mániákusok és konkrétan fingani sem tudnak tőlük.

2021. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!