Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zimány Linda okos, hogy...

Zimány Linda okos, hogy elvégezte a jogi egyetemet szerintetek, vagy esetleg az ismertsége, vagy más miatt sikerülhetett neki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy valaki elvégzett egy egyetemet, még nem jelenti azt, hogy okos lenne. Én ismerek olyan ügyvédet, aki eléggé buta szinte minden téren. Megkockáztatom, hogy a szakmájához is.
2020. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy jogi egyetemhez elsősorban leginkább segg kell, az meg van neki:

[link]

2020. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2009 ota szenved levelezon es most nyaron tette le a szakvizsgajat. Hagyjuk mar :D
2020. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Zimány Linda úgy tudom ugyanazt a poloskás módszert használta az egyetemen, ami az én időmben és (a gazdagabb és ostobább) évfolyamtársaim között is divat lett egy időre ;)

Egyébként meg jogászból annyi van mint a tenger, a fele hülyébb mint az utca átlagembere, nem is helyezkedtem el a "szakmában", miután elvégeztem, gyalázat...

2020. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Mar csak az a kérdés, hogy ugyan miből veszi azt a rengeteg ruháját/táskáját/ékszereit... a családja szegény, az “ügyvédkedéssel” semmit nem keres, a feje meg mar túl ronda es öreg ahhoz, hogy sugar daddyje legyen... ez egy örök kérdés marad.
2020. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom bőven kapott egy kis segítséget hozzá. Elég sokáig tartott neki így is nem? Gondolom TTK matek szakon egy év tanulás után is megbukna matek zh-n olyan szépen, mint a popsija.
2020. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért tegyük hozzá hogy tudtommal 10 év alatt végezte el a szakot a Károlin, ahol köztudottan a legalacsonyabb szintű a jogászképzés országos szinten. Persze attól még aki komolyan veszi, sokra viheti károlis diplomával is, de aki éveket csúszik, az nem az eszéről híres. :)
2020. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ja, Zimány elvégzett egy nehezebb szakot a legkönnyebb helyen 2x idő alatt. Gondolom jó sokat puskázott érte és szopott.
2020. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam mikor kezdett el oda járni, de nekem az tűnt fel, hogy folyton Amerikában lógott meg napi 3szor kajált étteremben, eszőterembe járt, utazgatott, nyaralt hetekig, vásárolgatott. Mikor tanul..?😂 sztem soha. Csak alomvilagban el es megtetszet neki a Dr. Szoszi film es kitalata o is az lesz, meg megmutatja hogy “van esze”
2020. nov. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem egy csajra aki évfolyamtársa volt azt mondta sík hülye volt és sose tanult semmit. Valszeg van vmi fideszes háttere akik penzeltek a sikeresen letett vizsgáit... Elvégre Tiborczot is atrugdostak.
2020. dec. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!