Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csivettka mire fel tart...

Csivettka mire fel tart sminktanácsadást?

Figyelt kérdés
Van egy képe, amin mit ne mondjak, ocsmány a szemsminkje. Van bármi képzettsége? Mármint valami képzés amit elvégzett, vagy bármi? Vagy dolgozott sminkesként? Vagy csak össze vásárol minden féle drága palettát, és amúgy csak kitalálta, hogy ő nagy sminkes asszony, vagy mi? És ha nincs róla papírja, legális ez egyáltalán, hogy olyan szolgáltatás TANÍTÁSÁÉRT kér pénzt, amihez ő sem ért?

2020. nov. 27. 10:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelést legálisan ahhoz lehet menni, aki számlát tud kiállítani róla és ez csak kozmetikus vagy szépségtanácsadó lehet. Mivel csak ők vállalkozhatnak 2016 óta. Továbbá az oktatáshoz egyéb papírok, engedélyek kellenek.
2020. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
81%
Azt hittem csak engem irritál, és én tartom baromi hiteltelennek amit csinál....
2021. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
77%
#19 értelek, a te olvasatodban akkor a 8 általánost végzett Józsi is elmehetne az orvosira és sikeresen lediplomázhatna.
2021. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!