Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem furcsa Billie...

Csak szerintem furcsa Billie Eilish?

Figyelt kérdés
Nem bántásból kérdezem. De egy interjúban is felteszi a lábát a székre meg ilyesmik és szerintem ez elég illetlen. Egyébként a zenéjét nagyon szeretem.
2020. dec. 6. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Ő egy termèk ami gondosan meghatározott módon viselkedik.
2020. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az 1. írta. El ne hidd már, hogy a tévében te a valódi embert látod. Ez egy szerep, amit eljátszik, jó pénzért. Benne is van a nevében, hogy közszereplő.
2020. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Megmondják neki előre.
2020. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
13%

És pont azt imádom én is benne hogy fura :)

És ha felteszi a lábát? Általában én is úgy ülök akár evés közben akár bárhol nekem úgy kényelmes. Ha megnézed állni is keresztbetett lábbal áll és én is ilyen vagyok, akinek az a kényelmes ha befelé álló lábbal áll, keresztbetett lábbal áll, egyik lába alatta van és úgy ül, vagy törökülésbe alszik :D mások vagyunk

2020. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
igen csak illetlen.
2020. dec. 11. 19:48
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is nagyon illetlen, a szülei nem nevelték meg, csak elkényeztetették.
2020. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
bocsi de nem hinném hogy elkényeztették a szülei, mivel ő sem volt mindig gazdag, a szülei sem a leggazdagabbak közé tartoztak és Billie most is a kicsi, szerény családi házukban lakik a szüleivel. Az illetlenre meg annyi hogy ő megteheti :D
2020. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
Egy átlag magyarhoz képest nagyon jól éltek, szóval de, el lett kényeztetve. És mégis miért tehetné meg? Csak egy idióta kislány, semmi több.
2020. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%

a magyarokhoz hasonlítani az usaban élő embereket nem túl okos dolog mert ami "jól élés" lenne nekik nem túl jó de igazából egy átlagos lány volt szerintem akit a szülei szerettek és ezzel nincs gond


nem pont egy "idióta kislány" mivel 2 év alatt jól felépítette a karrierjét és rengeteget keres szóval az interjuknal pont nem az érdekli az embereket ahogyan ül hanem örülnek hogy legalább elmegy

2020. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
A karrierjét a szülei építették fel, nem ő.
2020. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!